fbpx

Żart legendarnego trenera o braciach Kaczyńskich hitem sieci [VIDEO]


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Trzeba podkreślić na starcie, że nagranie, które będziecie mogli zobaczyć na końcu tekstu ma kilkanaście lat. W dodatku dwóch z bohaterów tego tekstu już, niestety, nie żyje. Zarówno Andrzej Niemczyk, jak i Lech Kaczyński odeszli z tego świata. Niemniej jednak wpisali się tak mocno w dzieje najnowszej Polski, że świadomość o nich jest ciągle żywa. Warto wrócić do tej historii jeszcze z jednego powodu. Jest nim pokazanie, jak bardzo zmieniła się Telewizja Polska na przestrzeni lat. Kontrast może szokować.

Wzrost jest elementem wyglądu, który chyba najczęściej wykorzystuje się w kampaniach wyborczych. Przekonał się o tym m.in. Rafał Trzaskowski, którego wyśmiewano w TVP i sieci w trakcie batalii prezydenckiej, fałszywie sugerując, że jest dużo niższy niż Andrzej Duda. W praktyce dzielą ich zaledwie 2 centymetry. Jednak włożono wiele energii w to, żeby przykleić mu łatkę niskiego.

W przypadku Jarosława Kaczyńskiego takich wątpliwości nie ma – jest on filigranowy pod tym względem. Prezes liczy sobie 168 cm i stał się niedawno obiektem drwin kabaretu Koń Polski z tego powodu. Wspomniany żart wyjątkowo uraził wielu wyborców PiS, którzy nie kryli oburzenia takim poczuciem humoru. Dlatego pewnie nie spodoba się im też dowcip Andrzeja Niemczyka, legendarnego trenera siatkówki, zdobywcy 2 złotych medali Mistrzostw Europy z reprezentacją kobiet. Podczas jednej z wizyt w studiu TVP zapytał prowadzącego. – Wie pan, co robią bracia Kaczyńscy na korcie tenisowym? – rzucił Niemczyk. – Myśli pan, że powinniśmy? – zapytał zmieszany gospodarz programu. – Grają w siatkówkę – odpowiedział po chwili milczenia. Wspomniany żart możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
27
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments