fbpx

ZATRZYMANY. Zbigniew Stonoga znany z krytyki Ziobry i jego służb – w rękach policji.


1.5k
Subksrybuj nas na Google News

Dzisiaj w nocy przed godz. 4-tą na trasie, w drodze do Szpitala Onkologicznego w Bydgoszczy, został zatrzymany przez policję Zbigniew Stonoga. Ostatnio znany z bardzo krytycznych wypowiedzi o PiS. Najmniej sympatią darzy Zbigniewa Ziobrę.

W chwili obecnej jest przesłuchiwany w Prokuraturze Regionalnej w Lublinie. Na tym nie koniec nękania, ponieważ o 6-tej rano ekipa policji wpadła z rewizją na mieszkanie Państwa Stonoga i przeszukują cały dom. Jest to informacja o której musicie wiedzieć !!!

 Zawiadomienie do prokuratury

Przypomnijmy, pod koniec listopada wpłynęło zawiadomienie do prokuratury w sprawie działalności Zbigniewa Stonogi. „Gazeta Wyborcza” przekazała, ze Zbigniew Stonoga na Facebooku ujawnił imiona i nazwiska policjantów, którzy brali udział w interwencji w Koninie, podczas której zginął 21-latek. Co więcej, o funkcjonariuszu, który śmiertelnie postrzelił Adama Cz. napisał, że „był wielokrotnie karany za służbowe przewinienia, a psycholog stwierdził u niego wysoki poziom agresji”. Twierdził również, że ten podczas interwencji znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Stonoga zaangażował się w pomoc rodzinie zastrzelonego 21-latka. Nikt wcześniej nie pomógł

Stonoga nie pozwolił “zamieść sprawy pod dywan”

Stonoga nie tylko jest aktywny w mediach społecznościowych, ale również osobiście pofatygował się pod dom drugiego z mundurowych. Później zamieścił nagranie, na którym miał podać nazwę miejscowości, w której mieszka policjant. Takie zachowania niepokoją bliskich policjanta, który postrzelił 21-latka. Żyjemy w strachu. Pojawiły się groźby pozbawienia życia, ale nie chcemy o tym rozmawiać – przyznał jeden z krewnych w rozmowie z „GW”.

Kuchciński lata rejsowymi liniami. Stonoga za jego pośrednictwem przekazał pozdrowienia Ziobrze. 3xh

Tymczasem, jak podaje Wirtualna Polska, Komenda Główna Policji złożyła zawiadomienie do Prokuratury Krajowej o możliwości popełnienia przestępstwa przez Stonogę. Te doniesienia potwierdził w rozmowie z WP insp. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy KGP. – KGP skierowała zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstw w związku ze znieważeniem na jednym z profili społecznościowych znanego celebryty policjantów – przekazał insp. Ciarka. – Nie ma zgody na atakowanie w jakikolwiek sposób policjantów, kierownictwo polskiej Policji zawsze będzie broniło naszych policjantów przed bezprawnymi atakami – dodał. Prokuratura Krajowa potwierdziła już, że takie zawiadomienie wpłynęło.

Łowca pedofilów znów w akcji! Stonoga demaskuje kolejnego pedofila w sutannie


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.5k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments