Zbigniew Stonoga twardy, jak skała! Wygrywa bitwy z PiS-owskim aparatem. “Ta banda chciała mnie zabić!”


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Zbigniew Stonoga został zatrzymany w czwartek na wniosek lubelskiej prokuratury, jednak wczoraj w nocy na polecenie sądu zwolniono go do domu. Aresztowano go, insynuując mu przywłaszczenie 253 tys. zł na szkodę fundacji jego imienia. Ponadto miał przegrać pieniądze w kasynie. Stonoga jednak stanowczo dementuje i podkreśla, że zatrzymanie go to kolejna zemsta Zbigniewa Ziobro i ekipy rządzącej.

Według prokuratury Stonoga dopuścił się zarzucanych czynów w warunkach recydywy. Miał zdefraudować pieniądze z fundacji na rzecz gry w jednym z warszawskich kasyn, popełniając przy tym szereg nieprawidłowości formalnych. Prawda jest zupełnie inna. Podczas wizyty w kasynie Stonoga wygrał sporą gotówkę. Za te pieniądze postanowił kupić ekskluzywny samochód – Dodga Chargera, którego w późniejszym czasie wystawił na charytatywnej loterii. Okazało się, że poszkodowany Stonoga złożył zeznania, następnie po przesłuchaniu prokuratura złożyła wniosek areszt dla biznesmena. Sąd jak zwykle odrzucił wniosek i wysłał Stonogę do domu z racji “braku przesłanek ogólnych” popełnienia przestępstwa”.

Sąd uznał, że co do niektórych czynów zarzucanych brak jest dużego prawdopodobieństwa ich popełnienia, a w przypadku pozostałych nie występuje zagrożenie surową karą. Prokuratura podnosiła też przesłankę matactwa ze strony podejrzanego, wskazując na posiadanie przez podejrzanego telefonu komórkowego, który wykorzystuje do kontaktu z innymi ludźmi i swojej działalności w mediach społecznościowych. Fakt samego korzystania z telefonu przez podejrzanego nie pozwala zdaniem sądu przyjąć, iż przez to utrudnia postępowanie – poinformowała rzeczniczka Sądu Okręgowego w Lublinie Barbara Markowska.

Stonoga opublikował postanowienie Sądu o uchyleniu aresztu. Warto zauważyć, że poszkodowany w wojnie z PiS, zawsze ukazuje publicznie dokumenty swoich spraw. Nigdy niczego nie zataja. Tak jest również w tym przypadku. Wykazał wszystkie transakcje i pomyłki, co skrupulatnie ujawnia na swojej stronie na Facebooku.

To tyle na już-o zasadności działań pisowskich wykolejeńców zbigniewa ziobro i jerzego ziarkiewicza (szef pierdolonej, pisowsko-faszystojwekiej prokuratury regionalnej w Lublinie)A teraz montuję film…

Opublikowany przez Zbigniewa Stonogę Czwartek, 15 października 2020

Zaraz po wyjściu na wolność, Zbigniew Stonoga opublikował post, w którym napisał: “Dzisiaj pisowska banda chciała mnie zamordować, przecież ja jestem 3 dni po udarze mózgu”.

Szanowni PaństwoTo co Państwo widzą na stronach mediów, a w szczególności TVN24 jest gigantyczną manipulacją Jerzego…

Opublikowany przez Zbigniewa Stonogę Czwartek, 15 października 2020

Stonogę zatrzymywano już wiele razy – ostatni raz w styczniu, lecz również nie trafił do aresztu. Prokuratura postawiła mu wtedy aż 188 zarzutów! Ustalono wówczas, że za pośrednictwem mediów społecznościowych miał m.in. grozić pozbawieniem życia matce Ziobry.

Odkąd opuścił lubelską prokuraturę można powiedzieć, że nie próżnuje. Na swojej stronie na Facebooku stale publikuje fakty, które pogrążają obecną władzę. Poniżej udostępniamy Wam te posty. Sami oceńcie!

Ponieważ pomyliłem karty (mam kilka identycznych z tym samym pinem) to tego samego dnia nie tylko oddałem wypłacone…

Opublikowany przez Zbigniewa Stonogę Piątek, 16 października 2020

Pytam się was- pisowskie kanalie- ziarkiewicz i drożdżak w jaki sposób mogłem przywłaszczyć pieniądze fundacji skoro…

Opublikowany przez Zbigniewa Stonogę Piątek, 16 października 2020

Człowiek o dobrym sercu

Zbigniewowi Stonodze zarzuca się wulgarność i opryskliwość, jednak bez wątpienia ma on swoje racje. Pod płaszczem zimnej wojny z władzą kryje się dobry człowiek chętny do niesienia pomocy tym najbardziej potrzebującym. Dzięki niemu, nie jeden ma co do garnka włożyć i czym w piecu napalić, by było ciepło. To również Zbigniew Stonoga udaremnił gejowskie i pedofilskie czyny księży, dzięki temu czyjeś dziecko jest w tej chwili bezpieczne. Sam Stonoga lubi publicznie się chwalić swoją pomocą, jednak dzięki temu może skupić wokół swojej osoby więcej ludzi o dobrym sercu. A jak wiadomo – w kupie siła!

Pomoc dla rodziny zastrzelonego przez „policjanta” przed rokiem Adama z Konina.Otwórzcie serca i portfele i pomóżcie w…

Opublikowany przez Zbigniewa Stonogę Środa, 14 października 2020

Szanowni Państwo W związku z moją wieloletnią działalnością charytatywną chcę Państwa poinformować o zmianach w moim…

Opublikowany przez Zbigniewa Stonogę Piątek, 16 października 2020

Stonoga na wesoło

Włącz się do pomocy!

zayebiste płyty z dedykacją dla Ciebie! 🔥🔥🔥zamiast cebulować kup płytę.Sprzedam płytę PISOMANIACena z dostawą w…

Opublikowany przez Zbigniewa Stonogę Środa, 14 października 2020

Sprzedam koszulki z super odblaskowym napisem -rozmiary M,L,XL, XXL, XXXLCena z dostawą w Polsce 69,99Dostawa…

Opublikowany przez Zbigniewa Stonogę Środa, 14 października 2020

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
8
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mux
Mux
7 dni temu

Bohater nas którego nie zasługujemy

Lanca Bezdomnego
Lanca Bezdomnego
7 dni temu

W sumie to nie myslalem, że ze Zbyszka taki fajny gość. A taka koszulke musze sobie kupić.