fbpx

Zgorzelski – tajne posiedzenie sejmu jak “pogadanka w Ciechocinku dla znudzonych seniorów …”


1 comment, 5
Subksrybuj nas na Google News

Nie milkną komentarze po utajnionym posiedzeniu sejmu, na którym nie padły żadne tajne informacje. Kaczyński miał straszyć Putinem, że zaraz nas najedzie. Mając takiego wice premiera do spraw bezpieczeństwa nie powinniśmy się niczego bać, bo wróg po przekroczeniu naszych granic umrze ze śmiechu. PiS utajnia informacje, które w internecie znajdzie każde dziecko.

Według posłów opozycyjnych klubów na tajnym posiedzeniu sejmu nie przedstawiono żadnych informacji, które nie byłyby publicznie dostępne. Zdaniem opozycji PiS przygotowuje się na armagedon jaki się szykuje w związku z kolejnymi ujawnieniami służbowej korespondencji z prywatnego konta ministra Dworczyka.

Posłowie jak dzieci

W kwestii bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni jesteśmy jak dzieci we mgle – mówił w “Rozmowie Piaseckiego” w TVN24 prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz – Posiedzenie nie zwiększyło mojej wiedzy ani o jotę, większą wiedzę można zdobyć w internecie (…). Pytanie, dlaczego najważniejsi urzędnicy w państwie nie są odpowiednio zabezpieczeni – mówił dalej Kosiniak-Kamysz.

Niech cała Polska zobaczy, że wczorajsze posiedzenie nie miało nic wspólnego z tajnością

– grzmią posłowie Lewicy. Nie zgadzamy się na to, żeby blokować tajne posiedzenia, żeby kpić z parlamentarzystów – mówił szef klubu Lewicy Krzysztof Gawkowski, składając dwa wnioski o odtajnienie materiałów ze środowego posiedzenia Sejmu, a także do premiera o zniesienie klauzuli tajności z materiałów, które były na nim prezentowane.

Tajny Sejm dla znudzonych emerytów

PiS zrobił jedną wielką mistyfikacje to wszystko, co było podane posłom, tak naprawdę mogło być przekazane na pogadance w Ciechocinku dla znudzonych seniorów. Nie było tam ani jednej poważnej informacji, która mogłaby wstrząsną posłami i dać uzasadnienie po to, po co został zebrany nadzwyczajny sejm – opowiadał o tajnym posiedzeniu sejmu wicemarszałek senatu Piotr Zgorzelski.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cuda ,cuda ogłaszają...
cuda ,cuda ogłaszają...
6 miesięcy temu

z sejmu zrobił się cyrk ! obrady powinny być transmitowane w ramach kabaretowych programów rozrywkowych…infantylizacja życia Polaków toczy się dalej……a szkoda,przecież sejm to nasza ostoja ustawodawcza ?!?! czyż bym się mylił?