fbpx

Ziemkiewicz: “Zestrzelić samoloty z Wielkiej Brytanii”


1 comment, 3 Udostępnienia

Rafał Ziemkiewicz, prawicowy publicysta znów szokuje. W niedzielę dotarła do nas informacja, że szef brytyjskiego rządu Boris Johnson ustanowił narodową kwarantannę na święta. Pojawiły się również informacje, że na terenie wysp brytyjskich odnotowano nowy typ koronawirusa, który łatwiej się rozprzestrzenia i może prowadzić do znaczącego wzrostu zakażeń. Pojawiły się wątpliwości ekspertów, co do wpuszczania podróżnych z Anglii na teren naszego kraju, bo oprócz zalecanej kwarantanny, nie mają oni obowiązku poddania się jakimkolwiek restrykcjom, poza tymi powszechnymi. Ziemkiewicz jednak lekceważy problem i w prześmiewczy sposób sugeruje władzom co powinny w tej sytuacji uczynić.

Na trzech tylko lotniskach – Okęcie, Modlin, Balice – wylądowało dzisiaj 30 samolotów z Wielkiej Brytanii. Jeśli były pełne, ponad 6 tys. osób. – zasugerował jeden z użytkowników Twittera.

Z odpowiedzią pospieszył Rafał Ziemkiewicz.

Trzeba było zestrzelić! Za żadną cenę nie wpuścić w polską przestrzeń powietrzną! Skoro wojsko zawiodło, teraz musi ich wszystkich wyłapać i zlikwidować policja, czy antyterroryści dostali już ostrą broń? – napisał przed chwilą na Twitterze.

Ciężki humor Rafała Ziemkiewicza zmotywował internautów do gromkich reakcji. Użytkownik Twittera, pan Jakub Krupa odpisał “redaktorowi”, że “stać go na więcej”. Ten odpisał, że “nie przed śniadaniem”.

Czy tak rozmawia z drugim człowiekiem dorosły, inteligentny publicysta? – pytają inni. Odpowiedź pana Ziemkiewicza wpisuje się idealnie w obraz Prawa i Sprawiedliwości. “Słychać wycie? Znakomicie!” – to stwierdzenie, którym podniecają się najważniejsze osoby w Zjednoczonej Prawicy. Sprawa jest tym bardziej smutna, ponieważ dotyczy realnego zagrożenia i trudno się dziwić, że światli ludzie pytają, czy rząd nas odpowiednio zabezpiecza, skoro wprowadza długofalowe ograniczenia, niszcząc do cna portfele przedsiębiorców. Warto aby taktyka walki z niewidzialnym wrogiem “miała ręce i nogi”. Niestety rząd od miesięcy udowadnia, że absurd goni absurd. Dopóki tacy ludzie, jak Ziemkiewicz będą mieli wpływ na kształt debaty publicznej, dopóty w Polsce nie będzie normalnie.

Czytaj także: Gmina spod Łodzi ma dość finansowania policji. Nie będą sponsorować prywatnej ochrony prezesa PiS.

Czytaj także: Czy Adam Niedzielski stracił kontakt z rzeczywistością?

źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pol!
pol!
1 rok temu

ale warunek,żeby w nim leciał ziemkiewicz !!!