fbpx

Została zapakowana do suki, choć nie złamała żadnego prawa.


6.3k
Subksrybuj nas na Google News

Samotnie protestująca kobieta pod siedzibą radia, została zwinięta przez policję. Kobieta stała obok roweru na którym rozwiesiła baner “PiSiory mordują utwory” oraz “Wolna Trójka bez dyrektora PiSiora”.

Tuż przed zatrzymaniem rozmawiała z dziennikarzem Wyborczej

– Przyszłam tutaj, żeby zaprotestować przeciwko temu, co się stało z Trójką. To jest moje ukochane radio, jeszcze do niedawna było – mówiła. – Mija czwarta godzina, jak sobie tutaj jeżdżę z moją nową dekoracją roweru i to przeszkadza policji najwyraźniej, bo już trzykrotnie próbowała mnie spisać. Nie dałam się spisać, bo uważam, że nie ma do tego podstaw. Chcę pozostać osobą anonimową, która, mam nadzieję, ma prawo do samodzielnego, osobistego, własnego protestu – powiedziała.

Na nagraniu widać jak Policja siłą pakuje kobietę do Policyjnego busa. Kobieta protestuje słychać jej krzyki na nagraniu.

Policja nie komentuje sprawy, w tym przypadku widać to doskonale na materiale kobieta nie złamała żadnych przepisów. Nieoficjalnie wiadomo że policjanci chcieli wylegitymować kobietę, ale ta nie chciała podać swoich danych. To miało być powodem zatrzymania.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6.3k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
7
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments