fbpx

Żydzi zaatakowani przez grupę arabów w centrum Warszawy. Skandaliczny ohydny, antypolski wpis w izraelskiej prasie.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

tudenci z Izraela zostali zaatakowani przez grupę mężczyzn mówiących po arabsku. Ofiara ma połamane kości. Sprawą zajmuje się policjanci z komendy Warszawa Śródmieście.

Yotam Kashfitzki, izraelski student prawa, który odwiedził Warszawę, został brutalnie zaatakowany przez Arabów. W wyniku czego odniósł ciężkie ciosy i potrzebował pomocy medycznej. Z potwierdzonych informacji wiemy, że na pewno jedna z najbardziej poszkodowanych ofiar, ma połamane kości twarzy. Antonia Yamin korespondentka Izraelska, potwierdziła to w innym źródle.

Zdjęcie z facebook Barak Kashfitzki

Do zdarzenia doszło dziś (w niedzielę rano) w Warszawie. Grupa agresywnych mężczyzn wznoszących obraźliwe okrzyki (piep..yć Izrael), katowała izraelskiego studenta prawa. Zdarzenie na facebooku opisał jego brat. Zaprzecza aby doszło do kłótni między grupami, nie naśmiewali się z nich, ani nie zwracali specjalnej uwagi.

Napastnicy zapytali, czy mój brat i jego koledzy są z Izraela. Gdy usłyszeli, że tak, zaatakowali, krzycząc „Jeb… Izrael” – opisuje zdarzenie brat ofiary.

Marek Magierowski, ambasador RP w Izraelu, na Twitterze napisał ; Ohydny akt barbarzyństwa. Nie ma uzasadnienia dla przemocy. Wierzę, że sprawcy zostaną wkrótce aresztowani. Życzę Yotamowi i innym szybkiego powrotu do zdrowia.

Tusk rzekomo miał stracić miliardy na vat, Morawiecki lekką ręką oddał 217 mld amerykanom, rezygnując z podatku cyfrowego. To wygląda jak działanie na szkodę państwa.

Ohydny insynuujący wpis w bhol.co.il. – Największa na świecie witryna Haredi.

W opisie wydarzenia na facebooku możemy trafić na wpis pełen żalu do Polaków, którzy podobno licznie tam zgromadzeni nie udzielili im pomocy. Nikt nawet nie wezwał Policji. Niestety autor pozwolił sobie na coś więcej, niż tylko ścisły opis przykrej sytuacji. W odwecie za atak arabów, zaatakował Polaków, używając do tego nie dżentelmeńskich chwytów.

To jest, 2019 rok, Warszawa-Polska, rzeczywistość się powtarza. Polacy stoją i patrzą, podczas gdy ludzie„ nie z ich ludu ”biją się z powodu żydowskiego wyznania. Dzisiaj jest mój brat bliźniak. Jutro jest twój krewny . (Tłumaczenie auto z Hebrajskiego na angielski potem na polski)

Tłumaczenie Hebrajski na Angielski

Jest to ewidentne skojarzenie z czasami drugiej wojny światowej. Wtedy hitlerowcy mordowali żydów. Polacy znowu nie pomogli, tylko stai i się patrzyli.

Pan Magierowski Marek , Ambasador RP w Izraelu powinien równie szybko jak w sprawie pobicia, zareagować i w tej sprawie.

Wpis na facebooku języku hebrajskim

Żródło ; https://www.bhol.co.il/news/1029921

Jestem z PiS, -“nie proszę panią tu mieszkają normalni ludzie”. Działaczka PiS nie wpuszczona na klatkę schodową w bloku.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments