fbpx

11-letni chłopiec nie wrócił z placu zabaw. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie


Subksrybuj nas na Google News

Policja z Katowic szuka 11-letniego Sebastiana Hrabi, który nie wrócił do domu z placu zabaw. Ostatni raz kontaktował się z rodziną w sobotę. Każdy, kto zna miejsce pobytu chłopca lub go widział, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Jak wynika z ustaleń policji, 11-letni Sebastian Hrabia wyszedł w sobotę na plac zabaw. Do domu miał wrócić o godz. 19. Wysłał SMS-a do swojej mamy z prośbą o przesunięcie powrotu na godz. 19.30. Chłopiec otrzymał zgodę. Nie wrócił jednak do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Sebastian Hrabia

11-latek zaginął w okolicy Burowca, Dąbrówki Małej na pograniczu z Sosnowcem. Jak poinformowała katowicka policja, są tam tereny leśne i poprzemysłowe.

Sebastian ma ok. 140 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma długie włosy w kolorze ciemny blond, sięgające do ramion. Chłopiec ma prosty nos i ciemnobrązowe oczy.

W chwili zaginięcia ubrany był w sportowe czarno-czerwone buty marki Nike z białą podeszwą. Miał na sobie czarne dresowe spodnie, żółtą sportową bluzę z kapturem typu kangurka oraz jasnoniebieską jeansową kurtkę.

Sebastiana szukają dwie strażackie grupy poszukiwawcze z psami.

Każdy, kto ma informacje na temat miejsca pobytu chłopca, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 125 55, 47 85 120 00. Można też kontaktować się z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments