fbpx

Afera na Podkarpaciu. Jest decyzja sądu. Płaciły policjantom za milczenie stosunkami seksualnymi.


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Byli funkcjonariusze CBŚP i i CBA staną przed Sądem Okręgowym w Tarnowie. Prokuratura skierowała w poniedziałek (31 sierpnia) akt oskarżenia przeciwko sześciu osobom zamieszanym w tzw. aferę podkarpacką. Policjanci mieli chronić sutenerów w zamian za usługi seksualne i imprezy.

O aferze na Podkarpaciu pisaliśmy na łamach “Gazety Plus” już rok temu. (kliknij w link do artykułu) Sprawa nabrała tempa. We wtorek Dział Prasowy Prokuratury Krajowej poinformował, że do sądu w Tarnowie został skierowany akt oskarżenia przeciwko pięciu b. policjantom Centralnego Biura Śledczego i jednemu funkcjonariuszowi Centralnego Biura Antykorupcyjnego

Oskarżeni są : Krzysztof B., były Naczelnik Zarządu w Rzeszowie CBŚP oraz bezpośrednio mu podlegający Daniel Ś., b. Naczelnik Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej Zarządu w Rzeszowie CBŚP; Damian W., b. Naczelnik Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Zarządu w Rzeszowie CBŚP; Piotr J., b. Naczelnik Wydziału w Przemyślu Zarządu w Rzeszowie CBŚP.

Płaciły za milczenie.

Zatrudnione w agencjach towarzyskich kobiety “płaciły” policjantom stosunkami płciowymi i tańcami erotycznymi. Funkcjonariuszom oferowano także imprezy z udziałem prostytutek, alkohol czy jedzenie. Wszystko – jak podaje prokuratura – by funkcjonariusze “zaniechali prowadzenia czynności służbowych i nadawania biegu posiadanym informacjom o kierowaniu przez Aleksieja R. i Jewgenija R. międzynarodową zorganizowaną grupą przestępczą czerpiącą korzyści z cudzego nierządu”. Prokuratura zarzuciła oskarżonym tworzenie tzw. parasola ochronnego nad grupą sutenerów.

Czytaj także: Podejrzewają sabotaż w “Czajce”. Wodociągi składają zawiadomienie do prokuratury.

Czytaj także: “Na taśmach jest Kuchciński z 14-letnią dziewczyną”. Agent zeznaje a w PiS cisza jakby “nic się nie stało”

źródło: interia.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mrook
mrook
2 lat temu

Nie wierzę ze “cóś ” im się stanie PiS zamiecie ten syf pod dywan .