fbpx

Agata Duda uciekła ze spotkania z królową i pierwszymi damami? “Działała według swojego grafiku”


3 comments, 1 Udostępnienie
Duda
Subksrybuj nas na Google News

Agata Kornhauser-Duda wraz z Andrzejem Dudą przebywają Hiszpanii. Prezydent bierze udział w szczycie NATO, który odbywa się w Madrycie. W międzyczasie pierwsza dama spotkała się z żonami przywódców, które również pojawiły się w Hiszpanii, jednak podczas mnie oficjalnej części spotkań żony polskiego prezydenta już zabrakło. Skąd ta nieobecność? Pałac prezydencki nie chce odpowiedzieć…

Szczyt został zorganizowany w związku z toczącą się w Ukrainie wojną. Przywódcy państw mieli do omówienia wiele spraw związanych z bezpieczeństwem granic. Padły ważne decyzje – NATO wzmocni swoją wschodnią flankę, a do sojuszu dołączy Finlandia oraz Szwecja.

– Udało się zachować jedność. Sojusz Północnoatlantycki jest jednością, jest solidarny. Jest zielone światło dla Szwecji i Finlandii do wstąpienia do Sojuszu Północnoatlantyckiego i to jest z całą pewnością absolutnie historyczna z punktu widzenia całego Sojuszu decyzja – podkreślił Andrzej Duda.

Źródło: Getty Images, fot: 2022 Carlos Alvarez

W środę 29 czerwca małżonkowie głów państw spotkali się z królową Letizią. Na oficjalnych fotografiach z wydarzenia możemy z łatwością zauważyć i Agatę Dudę. Wyraźnie też widać, że na późniejszym spacerze po madryckich ogrodach już jej zabrakło.

Źródło: Getty Images, fot: 2022 Carlos Alvarez

Fakt postanowił sprawdzić, z jakiej przyczyny Agata Korhnauser-Duda ominęła tę część spotkania. Paweł Szrot, szef gabinetu prezydenta, nie chciał jednak ujawnić powodów jej nieobecności. Poinformował, że pierwsza dama Polski ma własny grafik pobytu w Madrycie i nie wszystkie jego punkty są podawane do wiadomości publicznej.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
12
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gocha
Gocha
10 miesięcy temu

To tam też są Koła Gospodyń Wiejskich?

E1946
E1946
10 miesięcy temu

Zrobila wypad na zakupy.

Brigitte i Agata pewnie tam się opalajom nago
Brigitte i Agata pewnie tam się opalajom nago
10 miesięcy temu

Również nie zobaczymy na tym zdjęciu żony prezydenta Francji Brigitte. Czyżby się właśnie smyrają olejkami do opalania ? Czy zobaczymy ich wcierających nawzajem królewskie oliwy ?