fbpx

Aniołek Kurskiego o TVP: “Bez TVP nie byłoby demokracji” [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Nikt w historii wolnej Polski nie dopuścił się zhańbienia Telewizji Polskiej w takim stopniu, jak Prawo i Sprawiedliwość. Kampania wyborcza tej partii sączy się za ciężkie, państwowe pieniądze od siedmiu lat od świtu do zmierzchu, okrągły rok. Nikt o zdrowych zmysłach po prostu nie może stwierdzić, że treści w publicznych mediach są obiektywne. Tymczasem “aniołek” Jacka Kurskiego, Ida Nowakowska mówi o swoim mocodawcy w samych superlatywach, twierdząc z przekonaniem, że dzięki takiemu stylowi stacji, utrzymana jest… równowaga medialna, bez której nie byłoby w kraju demokracji.

“To jest dualizm medialny – bez TVP tego by nie było”

“Myślę, że bez TVP nie byłoby demokracji medialnej i mówię to naprawdę z pełną świadomością osoby, która śledzi te wydarzenia od lat. Myślę, że mam w tej kwestii trzeźwy punkt widzenia” – stwierdziła Nowakowska.

Ida Nowakowska laureatką Wiktora Publiczności

Laureatką Wiktora została między innymi właśnie Ida Nowakowska. Tego wieczoru otrzymała wyróżnienie od publiczności. Po odebraniu statuetki wygłosiła ze sceny pełne emocji przemówienie. Prezenterka “Pytania na śniadanie” nie szczędziła pochlebstw w kierunku swojego pracodawcy.

– Każdy tutaj współtworzy to wielkie środowisko, które daje wielką siłę, siłę miłości. Dziękuję za te nadrzędne, przepiękne wartości, które reprezentuje TVP. Za to, że jesteśmy częścią współtworzenia demokratycznej, wolnej, suwerennej Polski, że każdy z nas tu zebrany ma szacunek do drugiego człowieka. Wszyscy za tym stoimy i walczymy o tę wolność, tak ja za tę wolność walczy teraz Ukraina – powiedziała ze sceny.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Smutna
Smutna
2 lat temu

Ta ida to pani o bardzo małym rozumku ma taki jak krokodyl czyli wielkości paznokcia więc nie dziwota że takie bzdury gada