fbpx

“Zwracam się do Andrzeja Dudy o natychmiastowe rozwiązanie obecnego Sejmu RP i rozpisanie przedterminowych wyborów parlamentarnych”


Subksrybuj nas na Google News

List otwarty Polaka, Słowianina DO PREZYDENTA RP A. DUDY

Szanowny Panie Prezydencie! Niniejszym pismem zwracam się do Pana o natychmiastowe rozwiązanie obecnego Sejmu RP i rozpisanie przedterminowych wyborów parlamentarnych, z uwagi na fakt tworzenia przez vice-premiera rządu RP J. Kaczyńskiego i opcji politycznej PiS warunków polityczno-militarnych zagrażających stanowi bezpieczeństwa egzystencji NARODU POLSKIEGO.

  • Czy Kaczyński chce w swojej nienawiści do NARODU POLSKIEGO słowiańskiego pochodzenia oraz w stosunku do innych obywateli zamieszkujących nadwiślański kraj dokonać totalnego zniszczenia Polski, dokonując prowokacji do wybuchu wojny nuklearnej w III RP?
  • Czy Kaczyński i PiS mają prawo decydować bez referendum o wprowadzeniu w RP pełnej militarnej okupacji ze strony wojsk USA i NATO oraz czy mają prawo decydowania o zezwoleniu na zainstalowanie w naszej OJCZYŹNIE broni nuklearnej???

Według amerykańskiej stacji telewizyjnej RTV/NTV nadającej w RFN w języku niemieckim, podano przed chwilą -dnia 03.04.2022 g. 15.00 – informację na pasku telegazety, że Kaczyński jako vice-premier wypowiada się otwarcie o zwiększeniu w RP kontyngentu wojskowego USA o kolejnych żołnierzy w ilości 50.000 oraz jest za wykorzystaniem terenów RP do składowania broni nuklearnej.

  • Czy ten człowiek jest w pełni świadomy, że w odwecie na działania prowokacyjne Polski i USA w bezpośredniej bliskości granicy z Rosją, Federacja Rosyjska rozmieści w obwodzie Kaliningradzkim i na Białorusi swój potencjał nuklearny i rakiety typu Iskander oraz rakiety lecące z prędkością od kilku do kilkunastu liczby Macha.

Czy temu członkowi rządu RP nie wystarczyły już obecne zmagania wojenne na terenie Ukrainy i 2,5 miliona uciekinierów w Polsce???Szanowny Panie Prezydencie. Jarosław Kaczyński dąży świadomie do wywołania wojny na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, której skutki są nieprzewidywalne w tragedii, w którą NARÓD POLSKI wplątany zostanie przez nieodpowiedzialnego swoich czynów polityka.

Z poważaniem,

Polak, Słowianin Zbigniew Roliński


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments