fbpx

Atak TVP info na mamę Krzysztofa Brejzy. Kapiszon nie wypalił.


1.5k
Subksrybuj nas na Google News
W

TVP Info pojawił się artykuł pt „Weźcie klikajcie, rozruszaj trochę towarzystwo”. Jak żona Brejzy hejt ustawiała. Jeżeli miała by być to odpowiedź na aferę w ministerstwie Ziobry, to ktoś mocno przestrzelił. Polityka robi się coraz bardziej brudna.

Ja w tym artykule nie widzę grama hejtu. To normalne rozmowy dopingujące sztabowców , stosowane jakiś tricków, którzy wszyscy stosują codziennie, nic nowego.

Znając TVP Info, to są najdrastyczniejsze fragmenty wpisów. Tym bardziej nie ma co tego porównywać z hejtowaniem, nikt tu nikogo nie obraża, nie ujawnia tajnych dokumentów z ministerstwa lub prokuratury Ziobry.

“Mała Emi” robiłam to dla męża sędziego. Kaczyński pomógł w dwóch sprawach. Ziobro złożył skargę nadzwyczajną.

Nie należy zapominać że w tle tych opisów mam do czynienia z aferą fakturową w którą zamieszani są działacze PIS. CBA od dwóch lat prowadzi dochodzenie i jedyne co się udało to aresztowanie telefonów komórkowych dzieci byłej dyrektor biura Krzysztofa Brejzy.

Gdzie tu jest hejt ? Doszliśmy do absurdalnych teorii, w których nie będzie można w swoim sztabie rozmawiać i ustalać kto co ma robić.

Redaktor pisze o ujawnieniu faktów ze śledztwa w Inowrocławiu. Tymczasem CBA poinformowało przez swojego rzecznika, że w śledztwie nie ma w ogóle wątku “hejtowania”. – (Śledztwo) dotyczy wprowadzenia do obiegu fałszywych faktur – podkreśla Temistokles Brodowski, rzecznik CBA. 

Państwo Brejza wyprawiają swojego pierwszoklasistę do szkoły. Jego plecak waży 6 kg +śniadaniówka i bidon.

Mam nieodparte wrażenie jakby ktoś na siłę szukał haków. Nie można tego w jakimkolwiek stopniu porównywać z aferą hejterów zatrudnionych w ministerstwie Ziobry. W Inowrocławiu nie ma nigdzie łamania prawa. Nie widać puszczania żadnych fałszywych informacji. Jednym słowem niewypał i to małego kalibru.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.5k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments