fbpx

Beacie Szydło grozi wyrok dożywotniego pozbawienia wolności? Giertych: Dopilnuję, by winni zostali ukarani [VIDEO]


9 comments, 12
Subksrybuj nas na Google News

Okazuje się, że jest to scenariusz możliwy, pod warunkiem, że demokratyczna opozycja dojdzie do władzy przy silnym mandacie społecznym i dokona rozdziału polityki od sądownictwa. Można powiedzieć, że wszystko zaczęło się od Prezes Rady Ministrów Beaty Szydło, która w 2015 roku miała złamać konstytucję, nie publikując ważnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego w dzienniku ustaw. Są ludzie, którzy nie zapomnieli haniebnych czynów ludzi władzy i którzy w przyszłości będą udowadniać przed najważniejszymi organami w państwie, że u władzy PiS są ludzie, którzy swoimi czynami najzwyczajniej w świecie zasługują na sowitą karę, gdyż dokonali zamachu stanu, który w Polsce jest karany więzieniem, a nawet dożywociem. [Nieznajomość prawa nie usprawiedliwia jego nierespektowania]. Osobą, która będzie nadzorować, czy po wyborach wszystko idzie w tym zakresie w dobrym kierunku jest mecenas Roman Giertych, który w swojej najnowszej serii na autorskim kanale w serwisie Youtube opowiada, dlaczego ta władza zasługuje na przykładne ukaranie.

Prawnik zapowiedział, że w przyszłej kadencji widzi siebie w senacie, w komisji sprawiedliwości, gdzie dopilnuje, by winni gwałtu na polskiej konstytucji zostali demokratycznie osądzeni i skazani, na miarę swoich czynów i zajmowanych stanowisk. Sam zrzekł się niedawno propozycji, by to on objął rolę prokuratora generalnego w kolejnej kadencji. gdyż jak stwierdził, mógłby zostać odebrany jako ktoś jednostronny, a przecież całym zamysłem demokracji jest to, by organy władzy politycznej i sądowniczej, nie przenikały się i były od siebie niezależne. W wizji mecenasa wszyscy ci, którzy zamachnęli się na polską konstytucję powinni być sądzeni przez największe, a nade wszystko niezależne od władzy politycznej autorytety sądownicze w Polsce.

Katalog afer PiS – listwa afer za które posypią się wyroki

W pierwszym odcinku serii o nazwie “Katalog afer PiS” mecenas omawia decyzje premier Beaty Szydło i osób jej najbliższych, by w 2015 roku aż do dziś nie publikować wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Czyn ten ma stanowić pierwszą skazę, za którą ówczesnej premier Beacie Szydło i otoczeniu grozi surowa odpowiedzialność karna. Istnieje bowiem w polskim prawie przepis, który dla naczelnych “gwałcicieli polskiej konstytucji” przewiduje wyrok nawet dożywotniego pozbawienia wolności!

Artykuł 127. Kodeksu Karnego mówi, że kto ma na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru oraz zmianą przemocą ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze nie mniejszej, niż 10 lat pozbawienia wolności, karze 25 lat pozbawienia wolności, lub karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Czy Beata Szydło wymusiła zmianę ustroju Rzeczypospolitej? Mecenas Giertych w poniższym filmie odpowiada na te nurtujące pytania


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

9 comments, 12

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
5
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
6
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
14
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
200
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
25
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstytucja nie jest po to by służyć politykom
Konstytucja nie jest po to by służyć politykom
1 rok temu

Moja teoria jest taka że PIS zapowiadając zmiany w Konstytucji spowodował że ludzie zaczęli patrzeć na nią krzywym okiem i przyklasnąć. Co wedy robi rząd ? nagina lub wręcz łamie Konstytucję dla swoich celów no bo przecież naród chce zmiany Konstytucji więc tu zaczyna się problem praworządności i spekulacje nad ustawami Konsytucyjnymi. W myśl tego ukartowanego planu PIS unika odpowiedzialności karnej bo przecież naród uważa że Konstytucja jest nieaktualna i można politykom rządu ją interpretować na własną korzyść.

najreh
najreh

Obiektywnie rzecz ujmując, o przyszłych losach RP i naszego miejsca w Unii zadecydują wyborcy. O ile wybory będą demokratyczne i w żaden sposób nie fałszowane. Mam jednak w tym względzie duże obawy, gdyż walcząc o swoje życie; majątki, wpływy, dostęp do ich pomnażania, niektóre gatunki homo sapiens posuną się do dziwnych rzeczy- co będziemy obserwowali już niebawem.

Gość 1
Gość 1
1 rok temu

Tylko działanie jak w Norymberdze da pozytywne wyniki.
Najpierw zamknąć wszystkich członków pisoskiej sekty,skonfiskować majątki, a później każdemu po kolei udowadniać zbrodnie i przestępstwa jakich się dopuścili.

Zyga 37
Zyga 37
1 rok temu

A Duda za wielokrotne złamanie Konstytucji,ile powinien dostać odsiadki ?

jac plac
jac plac
Odpowiedź do  Zyga 37
1 rok temu

heh już powinien siedzieć by dożyć końca wyroku +++++ +++

bwmo
bwmo
1 rok temu

“listwa” błędów w tym artykule wyklucza – dla mnie – możliwość jego czytania.

Wladekryba
Wladekryba
Odpowiedź do  bwmo
1 rok temu

Na listwie można wypisać listę,nie widzę problemu

bicer
bicer
1 rok temu

cala partia PiSu powinna przy zmianie wladzy ogladac swiat zza krat

Ministrant
Ministrant
1 rok temu

Jej sie to nalerzy