fbpx

Beata Szydło znowu uczestniczyła w wypadku. Tym razem się nie wywinie.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] J [/boombox_dropcap]

ak podaje TVN24 w niedzielę wieczorem na ulicach Krakowa doszło do stłuczki z udziałem samochodu kierowanego przez Beatę Szydło. Uczestnik kolizji relacjonował, że uderzył w auto, które wyjechało z drogi podporządkowanej bezpośrednio na lewy pas. Udział byłej premier w wypadku potwierdziła w rozmowie z TVN24 małopolska policja. Szydło przyjęła mandat.

Wizyta na Wawelu. Dla uprzywilejowanych poza oficjalnymi godzinami otwarcia Wzgórza Wawelskiego.

W niedzielę wraz z prezesem Jarosławem Kaczyńskim i innymi politykami PiS była premier pojawiła się na Wawelu, aby odwiedzić grób pary prezydenckiej – Lecha i Marii Kaczyńskich. Politycy pojawili się tam już po zamknięciu Wzgórza Wawelskiego. W krypcie św. Leonarda odprawiona została msza. Uczestniczyli w niej także wicepremier Jacek Sasin, szef resortu infrastruktury Andrzej Adamczyk, szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski i szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

Beata Szydło sama kierowała samochodem.

W poniedziałek po godz. 7. w rozmowie z reporterką TVN24 małopolska policja potwierdziła, że to była premier Beata Szydło prowadziła samochód, który wyjechał z drogi podporządkowanej.

Na miejscu kolizji w niedzielny wieczór pojawił się też minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

– Dostałem informację, że była kolizja – powiedział TVN24,

Jak informuje “GW”, do stłuczki z udziałem premier Beaty Szydło doszło w okolicy domu handlowego Jubilat w Krakowie. Wczoraj tuż przed godziną 23 samochód, który prowadziła była premier wyjeżdżał z ulicy Zwierzynieckiej. Według świadków, z którymi rozmawiali dziennikarze “GW”, włączona była zielona strzałka, jednak była premier nie zatrzymała się przed skrzyżowaniem i wjechała od razu na lewy pas Alei Zygmunta Krasińskiego. Beata Szydło najpewniej chciała przy pomocy tego manewru zawrócić na jezdnię w kierunku mostu Dębnickiego. W tył samochodu premier Szydło uderzył samochód dostawczy. Biały opel po zderzeniu odbił się i uderzył w słup oświetleniowy, który się przechylił.

Szydło, hymnu nie uszanowała, a unijną flagę wrzuca pod stół. Tak myśli pół miliona Polaków którzy na nią głosowali ?

Beata Szydło została ukarana mandatem 450 złotych i 6 punktów karnych.

Air Szydło opublikowali, ale bez listy pasażerów. W listę Tuska wpisali nawet loty anulowane.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Źródło: tvn24 ; Gazeta Wyborcza


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
emer
emer
4 lat temu

To jest wynik przesiadki z furmanki. Tam przynajmniej koń myślał.

marko
marko
4 lat temu

karma wraca