fbpx

“obatel arcybiskup ” Ryszard Czarnecki PiS. Głosi słowo jarozbacy, z ambony parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Kamieńcu Wrocławskim.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] P [/boombox_dropcap]

rzyzwyczailiśmy się już że, politycy Pis uczestniczą w niedzielnych mszach świętych. Tylko co innego jak z ambony schodzi ksiądz, a na jego miejscu staje polityk obatel Ryszard Czarnecki.

– Wczoraj wieczorem jeszcze Wiązów, dziś już przed południem Kamieniec Wrocławski, gmina Czernica, powiat Wrocław. Dożynki parafialne i misterium chleba. Nie pierwszy raz tu byłem i nie ostatni. Dziękuje za serdeczne przyjęcie, rozmowy i staropolską gościnność 

To już tak jak podkreślał, nie pierwszy raz taka sytuacja ma miejsce. W mediach społecznościowych znajdziemy kilka takich zdarzeń. Mnie osobiście by to bardzo przeszkadzało i po prostu wyszedłbym z takiej mszy, bez względu na to z której partii byłby polityk.

Ks. Walczak nazywa Rydzyka Kato-talibem i wzywa “NADSZEDŁ CZAS NA KROKI PRAWNO-KARNE”

Internauci nie oszczędzają na klawiaturach rozgrzanych do czerwoności. Czarnecki obatel arcybiskup metropolita

   


Braciaszka Kul@BraciaszkaKul· W odpowiedzi do @r_czarnecki i @warszawskipis Wszystko w ramach kampanii wyborczej. Aby zaistnieć! Wszystkie chwyty i miejsca dozwolone.

Wojtek@konrad_wlodarczykojtek1 W odpowiedzi do @r_czarneckiKiedy Obatel Riczard Henry przyjął święcenia, żeby z ambony móc głosić?

Abp. Jędraszewski idzie dalej. Po tęczowych przyszedł czas na ateistów. A co myślą Polacy? Zaskakujący sondaż.

Jinxop@Jinxop· W odpowiedzi do @r_czarnecki Przez takich jak ty ludzie przestają chodzić do kościoła.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments