fbpx

Oto jak PiS zdobywa wyborców. Macierewicz zainicjował budowę prawie skończonego komisariatu.


Ilustracja
Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] W [/boombox_dropcap]

asyście Antoniego Macierewicza wmurowany został akt erekcyjny, czyli tzw akt inicjujący budowę, komisariatu policji w Rozprzy (woj. łódzkie, powiat piotrkowski). Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt że budynek jest już w trakcie prac wykończeniowych. To robi się ju taka Polska tradycja.

   

Już nie raz słyszeliśmy jak Beata Szydło otwierała obiekty działające od roku, albo obiekty których zakończenia prac nie było jeszcze końca. Morawiecki wypolerowanym młotkiem przybijał stępki statków które, po dwóch latach zardzewiały a, Kaczyński wkopał słupek na plaży. Vice minister MSW Zieliński wręczał kluczyki do radiowozów które, od roku jeździły na tym samym komisariacie.

To już taka Polska tradycja

Tyle że tego jeszcze nie grali. To odezwał się geniusz strategiczny byłego ministra obrony, który twierdził że Francuzi sprzedają statki za dolara, jego podwładni twierdzili że ci sami Francuzi do niedawna nie umieli jeść widelcem. Nie można nie wspomnieć o jego wszechstronnej wiedzy z zakresu badania wypadków lotniczych. Wybuchające parówki i puszki po piwie używane do odtworzenia przebiegu katastrofy smoleńskiej.

Myśleliśmy że to już wystarczy, ale nie. Wyobraźnia ministra działa. Bardzo krucho ostatnio z inwestycjami rządowymi, przez cztery lata nie można było ogrzać się przy odbiorze choćby jednego kilometra autostrady. Nie ma żadnej rozpoczynającej się budowli, ani nic co można byłoby odebrać i uroczyście wręczyć klucze.

Nie ma powodów do świętowania w wojsku. “Mówię to z całą odpowiedzialnością” – gen. Różański

Aż tu nagle zaproszenie od Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. asp. Krzysztof Mikołowskiego, oraz wójta gminy Rozprza Janyuusza Jędrzejczyka Co prawda ma już dach, okna drzwi itd, ale dobry kamerzysta z TVP da sobie z tym radę. Na defiladzie w Katowicach pokazali F-35, które w życiu nie zbliżyły się nawet do Polski a tu stał się kolejny cud nad Wisłą.

Komentarz Elżbiety Radziszewskiej posłanki PO , jednej z zaproszonych gości.

   

Budynek już wybudowany, jest dach i okna, a jego otwarcie ma nastąpić jeszcze w tym roku.
Ale wmurowanie tzw aktu erekcyjnego odbyło się teraz! 
Mury stoją po sam dach, dach też już jest, są okna i drzwi. Ale jest też i okazja, by urządzić uroczystość, zaprosić A. Macierewicza i licznych działaczy PiS. A wicemarszałek województwa Z. Zięba (z tej gminy) życzył: niech się mury pną do góry. ??? Na dachu coś jeszcze dobudują?


Była też dla mnie okazja złożyć życzenia bezpiecznej i dobrej służby wszystkim policjantkom i policjantom z okazji ich święta, życzenia by policja była postrzegana jako ta, która nasuwa tylko dobre skojarzenia, służy obywatelom, a nie jest przeciwko nim i by policjanci nie musieli wykonywać poclecen polityków, które są niezgodne z prawem.

Kompromitacja PiS. Lista lotów Tuska obejmuje też loty anulowane.


Ale usłyszeliśmy też W Rozprzy od A. Macierewicza, że przed rządami PiS nie było policji. Tak, tak – nie było niczego (jak mawiał pewien kandydat na prezydenta kraju z Białegostoku- Kononowicz) i Polska była w ruinie, aż przyszedł ten rząd i od następnego dnia nie ma już ruiny, jest tylko pasmo sukcesów, a propaganda w #TVPiS jest lepsza niż w PRL.


Ot “dobra zmiana”, tylko dlaczego narasta fala dzielenia ludzi, zdyskredytowania części obywateli naszej Ojczyzny, siania nienawiści czy fala kłamstw i manipulacji. 

Zniknęło 7 mld zł i znikną fundusze europejskie. Obietnice wyborcze kosztem inwestycji samorządowych.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments