fbpx

Borys Szyc pochwalił się czerwonym paskiem córki. “Nie tych na TVP”


Subksrybuj nas na Google News

Borys Szyc zamieścił na Instagramie serię zdjęć ze swoją córką, 15-letnią Sonią. Nastolatka ukończyła szkołę podstawową z wyróżnieniem, tzw. czerwonym paskiem. Jak każdego ojca, duma rozpiera.

Zakończenie roku szkolnego już za nami. Z tej okazji celebryci chętnie chwalą się świetnymi wynikami swoich pociech, czemu kompletnie nie możemy się dziwić. Każdy rodzic powinien być dumny z sukcesów ukochanych dzieci. I tak oto do tego grona dołączył Borys Szyc, który za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się, że jego 15-letnia córka zakończyła szkołę podstawową z czerwonym paskiem na świadectwie szkolnym. Pokazał też swoją uroczą córkę Sonię.

Borys Szyc świętuje sukces córki 

Borys zamieścił na Instagramie klika zdjęć z Sonią w roli głównej. Możemy zobaczyć ich wspólną fotografię, ale też samą nastolatkę w galowej stylizacji podczas zakończenia roku szkolnego. Ostatnie zdjęcie to ujęcie świadectwa, na którym widnieje czerwony pasek. Aktor z dumą pochwalił się sukcesem córki, a przy okazji odniósł się do ostatniego wpisu Karoliny Korwin-Piotrowskiej, której moda na pokazywanie przez celebrytów świadectw szkolnych ich dzieci, nie przypadła do gustu. 

Borys Szyc – Parę słów o paskach. Nie tych na TVP, bo te są zawsze na czerwono i nikt się nie czepia. Karolina Korwin Piotrowska poruszyła ważny temat, czy to nie wyścig szczurów i pokazywactwa na feju, żeby się tak chwalić tym przeklętym czerwonym (czerwoni precz!) paskiem… Karolino, ale trochę jednak przesadzasz. Wtedy zamiast fejsa miałaś tłum cioć, wujków, dziadków, babć, kuzynów bliższych i dalszych, sąsiadów, kumpli na trzepaku, nowych kumpli na wakacjach, nawet panie z dawnego przedszkola dopytywały się: „No i jak Ci Borysku poszło”. A nie zawsze poszło dobrze. (…) To dla dzieci bardzo ważne. Tak samo ważne, jak powiedzieć, nie martw się, że nie masz czerwonego paska, dla mnie i tak zawsze będziesz najlepszy, będę Cię kochał i wspierał.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jeszcze pare słów o paskach. Nie tych na TVP bo te są zawsze na czerwono i nikt się nie czepia? @karolinakp poruszyła ważny temat ,czy to nie wyścig szczurów i pokazywactwa na feju, żeby się tak chwalić tym przeklętym czerwonym (czerwoni precz!) paskiem… Karolino ale trochę jednak przesadzasz. Wtedy zamiast fejsa miałaś tłum cioć, wujków, dziadków, babć,kuzynów bliższych i dalszych, sąsiadów,kumpli na trzepaku, nowych kumpli na wakacjach, nawet panie z dawnego przedszkola dopytywały się „No i jak Ci Borysku poszło”??? A nie zawsze poszło dobrze. W ósmej czerwony pasek się udał i byłem strasznie dumny , pomimo presji nauczycieli, mamy, wspomnianych cioć i wujków. Po prostu cieszyłem się ze dałem radę i widzę dumę w oczach moich bilskich. To dla dzieci bardzo ważne. Tak samo ważne jak powiedzieć, nie martw się ze nie masz czerwonego paska, dla mnie i tak zawsze będziesz najlepszy, będę Cię kochał i wspierał. I to powtarzałem Soni co roku i wiesz co? To jej pierwszy czerwony pasek, na koniec ósmej klasy, pod strajku nauczycieli, po nadrabianiu materiałów, po szaleńczym nadrabianiu materiału, po łączeniu tego ze sportem i śpiewaniem…i tak! jestem z niej piekieknie dumny i mój post ze zdjęciem (dam na koniec żeby nie epatować) tego paska to szacunek i podziękowanie dla niej. Nie łechtanie mojej próżności ani jakiś wyścig szczurów. Wspieram Was wszystkie dzieciaki, które przez niezbyt mądrych dorosłych zostaliscie wpędzeni w niezłe kłopoty i teraz brakuje dla wszystkich miejsc do szkół, liceów, techników. A pasek? Phi! Jest z niego wielka radość i duma teraz ,i to najzwyczajniej duży plus w dostaniu się do dobrego liceum…ale teraz UWAGA : zabawa na koniec…ile Wam znajdzie odnalezienie teraz, w tej chwili, waszego świadectwa z 8 klasy??? Start! ……………………………………………….no dobra dam więcej czasu…:))) całus ślę do wszystkich uczniów i nauczycieli! Daliście radę! Ależ oczywiście ze nagradzać i chwalić, a przede wszystkim mówić im o naszych uczuciach. Że jesteśmy dumni, ze kochamy i wspieramy. Ja mówiłem tez ,jak bardzo mnie zaskoczyła ,bo wiele pracy wykonała po cichu, bez mojego stania nad i pilnowania.Kocham Cię @soniawiktoriaa ❤

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

Przy okazji Borys dodał też, że jego córka po raz pierwszy ma czerwony pasek na świadectwie. A na swój sukces ciężko sobie zapracowała.

Po strajku nauczycieli, po nadrabianiu materiałów, po szaleńczym nadrabianiu materiału, po łączeniu tego ze sportem i śpiewaniem… i tak! Jestem z niej piekielnie dumny i mój post ze zdjęciem (dam na koniec żeby nie epatować) tego paska, to szacunek i podziękowanie dla niej. Nie łechtanie mojej próżności ani jakiś wyścig szczurów. Wspieram Was wszystkie dzieciaki, które przez niezbyt mądrych dorosłych zostaliście wpędzeni w niezłe kłopoty i teraz brakuje dla wszystkich miejsc do szkół, liceów, techników. A pasek? Phi! Jest z niego wielka radość i duma teraz, i to najzwyczajniej duży plus w dostaniu się do dobrego liceum – pisze Borys.

Źródło: plotek.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments