fbpx

Brakuje szczepionek dla lekarzy. ,,W grupie ,,0″ szczepionych jest więcej teściów i innych pociotków”. Szykuje się wielka afera


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Dzisiaj na Twitterze dziennikarz Arek Grochot opublikował informację o tym, że w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie brakuje szczepionek dla lekarzy. Z wstępnego policyjnego rozpoznania wynika, że w tzw. grupie ,,0″ szczepionych jest więcej rodzin niż faktycznych medyków.

Brakuje szczepionek dla lekarzy przez panie z administracji

Arek Grochot poinformował na Twitterze, że w krakowskim szpitalu brakuje szczepionek dla lekarzy. Powodem jest to, że ,,Panie z administracji przyprowadzały do szczepienia swoje rodziny. Okazuje się, że ów zjawisko staje się realnym problemem. Pojawiły się wówczas pierwsze doniesienia, że zamiast faktycznych medyków szczepi się wujków i ciocie. Można zatem powiedzieć, że istnienie grupy ,,O” przestaje mieć jakikolwiek sens.

Elastyczne szczepienia dla osób poza grupy ,,0″

KPRM oraz Ministerstwo zdrowia wyraziły zgodę na elastyczne szczepienia. Chodzi o to, żeby ,,efektywnie wykorzystywać dostarczane szczepionki”. W tym więc celu zezwala się na to, by szczepione były także rodziny personelu medycznego oraz pacjenci określonych szpitali.

Niedzielski zapowiada nadzwyczajne kontrole

Mimo że pojawiła się informacja o ,,elastycznych szczepieniach” minister zdrowia zapowiedział, że i tak odbędą się nadzwyczajne kontrole. Takowa będzie miała miejsce w poniedziałek, w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Niedzielski poinformował o tym podczas piątkowej konferencji prasowej. Odniósł się także do doniesień, mówiących o tym, że część osób zaszczepiono poza kolejką.

,,Chcemy wyrazić kategoryczny brak akceptacji takich zachowań. Szczepienia są naszym dobrem wspólnym i powinny być traktowane ze szczególną uwagą. Jesteśmy w środku pandemii i tą bronią musimy dysponować w sposób oszczędny.” -mówił minister Niedzielski.

Andrzej Duda znika z rankingów poparcia. Zaskakujące wyniki Morawieckiego i Trzaskowskiego.

Top 8 kobiet, które namieszały w polskiej polityce w 2020 roku


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szpagin
Szpagin
1 rok temu

straszno , dzień bez “pis afery” tj dzien stracony ?