fbpx

Brejza – Od 2 lat dopytuję kiedy limuzyna wartości 2,5 mln. zniszczona w Oświęcimiu wróci do SOP. Tymczasem rząd kupuje nowe wypasione limuzyny.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] K [/boombox_dropcap]

rzysztof Brejza zaniepokojony majątkiem skarbu państwa. Pyta się naszych władz, dlaczego do tej pory dwumiesięczny samochód opancerzony nie został naprawiony. Dwa lata w garażu to stanowczo za długo.

Tusk rzekomo miał stracić miliardy na vat, Morawiecki lekką ręką oddał 217 mld amerykanom, rezygnując z podatku cyfrowego. To wygląda jak działanie na szkodę państwa.

Od 2 lat dopytuję kiedy rozbite Audi A8L (stojące na kołkach na parkingu policyjnym) wróci do SOP. Limuzyna wartości 2,5 mln. zł zniszczona w Oświęcimiu po 2 miesiącach użytkowania.
Prokuratury Krajowej (powinna dbać o mienie Skarbu Państwa) to nie interesuje

Tymczasem tuż przed upływem kadencji tego rządu, dowiadujemy się o nowych zakupach.

W PiSie totalnie odlecieli. 1643 loty HEAD, kręcili filmy o sobie, zapraszali gości. Rekordzistą A. Duda- 642 loty. Skromność i pokora?

Nie rozumiem takiej polityki. Kupujemy najdroższe limuzyny, dygnitarze latają samolotami jak nigdy dotąd, a szkoły przepełnione, szpitale zamykane bo nie ma pieniędzy. To tak jakbym kupił w sklepie najdroższą kawę na świecie, a nie miał na chleb.

Ziobro totalnie się posypał. Nerwy wzięły górę. Mówił coś o westernach. Zapominał tekstu, mylił miejscowości.

Jak donosi Rmf samochody mają zawierać wszystkie najnowsze rozwiązania techniczne. Nie mówimy tu o klimie sterowanej oddzielnie dla każdego pasażera, podgrzewanych siedzeniach, podgrzewanych szybach i lusterkach kierownicy itp, bo to uważa się za standard w takich autach. Do tego zamawiający zażyczył sobie lodówkę, (chłodzone schowki na napoje), podgrzewane końcówki spryskiwaczy, wentylowaną tapicerkę, której wzór i kolor będzie wybrany indywidualnie do każdego pojazdu, system multimedialny z TV, dźwiękoszczelne termiczne szyby z elektrycznymi roletami żeby nie dotykać tej ohydnej niemieckiej technologii.Silnik nie może być słabszy niż 340 KM. Długość auta nie mniejsza niż 5,2 metra.

Kto kupuje luksusowe samochody tuż przed upływem kadencji? I to 12 wypasionych bryk. Sprawdź wyposażenie. Warsztaty będą zadowolone.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments