fbpx

Zalewska przegrała ze Schetyną. Jednak afera z finansowaniem PiS z kradzionych ubrań PCK nie będzie wyjaśniona.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red” class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

Sąd uznał że za te słowa Grzegorz Schetyna nie musi przepraszać Zalewskiej, byłej minister edukacji narodowej. Śledztwo w sprawie trwa dla lata, jednak prokuratury nie interesuje na co były te pieniądze przeznaczane i co się z nimi stało. Kradzież ubrań dla najuboższych do prawdziwa cysterna wstydu dla rządzących.

Za co Zalewska pozwała Schetynę?

“wszystkie tropy, wszystkie ślady prowadzą do zaangażowania PiS w okradanie PCK i finansowanie kampanii wyborczych PiS z pieniędzy PCK” Tak powiedział Grzegorz Schetyna po ujawnieni przez Wyborczą afery z okradaniem PCK przez między innymi jednego z działaczy PIS Jerzego G.

Wpadka mediów narodowych. Rozkręcili aferę Brejzy, w której podejrzani są działacze PiS.

Anna Zalewska była posłem PiS z Wałbrzycha. Tu właśnie wybuchła afera z okradaniem Polskiego Czerwonego Krzyża, w którą zamieszani są działacze PIS. Jerzy G radny PiS został już aresztowany, to bardzo bliski znajomy byłej minister.

W orzeczeniu czytamy. “Sąd Okręgowy w Warszawie uznał, że Grzegorz Schetyna opierał się na licznych i rzetelnych doniesieniach prasowych o postępowaniu karnym dotyczącym finansowania kampanii PiS z pieniędzy PCK”

Jestem z PiS, -“nie proszę panią tu mieszkają normalni ludzie”. Działaczka PiS nie wpuszczona na klatkę schodową w bloku.

Historia postępowania we wstydliwej aferze

Postępowanie w sprawie dolnośląskiego oddziału PCK wszczęto już w 2017r. Radny sejmiku wojewódzkiego Jerzy G. były dyrektor PCK wraz z nieustaloną jeszcze grupą osób kradli ubrania z kontenerów przeznaczonych dla najuboższych ludzi. Przez zarejestrowaną na tzw “słupa” firmę sprzedawali je do zaprzyjaźnionych sklepów i hurtowni z używaną odzieżą. Pieniądze z tego procederu wykorzystywali do finansowania kampanii PiS.

Papież Franciszek wykreślił “czerwoną zarazę” z nominacji kardynalskich, a nominował przyjaciela osób LGBT.

W ówczesnym czasie Wyborcza podała, że z tych pieniędzy finansowała się minister Zalewska i poseł PiS Piotr Babiarz. Śledztwo w sprawie okradania PCK toczy się od dwóch lat, ale nie obejmuje wątku przekazywania tych pieniędzy na fundusze PiS. Prokuratura wrocławska umorzyła wątek w tej sprawie, nie interesuje jej co się działo z tymi pieniędzmi. Minister Ziobro swojego czasu obiecywał i podkreślał na każdej konferencji. Korzyści uzyskane z nielegalnych źródeł będą konfiskowane, nawet wtedy gdy przestępcy na podstawione osoby “słupy” będą próbowali jej wyprać.

Beata Kempa błysnęła “Przeżyliśmy komisarzy sowieckich przeżyjemy i pana”. Kolejny raz obraża Timermansa. Będziemy to znosić 5 lat.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments