fbpx

Brudziński od gońca po napoje do wiceszefa PiS. Giertych wspomina czasy współpracy z Kaczyńskim.


415
Subksrybuj nas na Google News
N

ie zapomnę Panu tych miłych gestów, gdy prowadziłem rozmowy z Kaczyńskim, a nie było komu wyskoczyć po coś do picia . Roman Giertych odpisał Brudzińskiemu przypominając mu wcześniejsze funkcje w partii.

Brudziński to bardzo doświadczony polityk, siedział nawet dwa miesiące w więzieniu. Nie była to kara za działalność polityczną. Był posądzony o rozbój i zdemolowanie wagonu w pociągu. Zarzuty się nie potwierdziły ale swoje odsiedział. Nikt o tym się nie rozpisuje bo nie jest to chlubna karta w jego cv.

Roman Giertych wspomina czasy kiedy razem z PiS jego formacja polityczna tworzyła rząd. Brudziński zawsze umie się znaleźć w odpowiednim miejscu i czasie.

Zachowanie Brudzińskiego idealnie dowodzi po co są miesięcznice smoleńskie. Nie ma to nic wspólnego z pamięcią o zmarłych.

“Wakacje” Brudzińskiego w areszcie

Tygodnik “Newsweek” opisywał mało wakacyjny dwu miesięczny pobyt Brudzińskiego w areszcie. Przyszłemu wiceprezesowi PiS zarzucano zdemolowanie pociągu i rozbój. Zarzutów jednak nie potwierdzono, ale polityk PiS musiał swoje odsiedzieć.

Pierwsze wnioski ze zjazdu partii. W Piśmie Świętym jest napisane: “Pan Bóg miłuje prawo i sprawiedliwość”

Tygodnik ujawnia również, że Brudziński nie przebiera w słowach. Były działacz młodzieżówki PiS przytacza jedną z historii: – Wobec ludzi nieznanych Joachim starał się hamować, ale czasem odzywały się w nim dawne odruchy. Koleżanka poprosiła go kiedyś o pomoc w załatwieniu finansowania dla jednej z partyjnych akcji. “A skąd mam ci wytrzasnąć te pieniądze? Z ptaka?” – odpowiedział jej zdziwiony.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

415

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments