fbpx

Brutalna interwencja ochroniarzy Le Pen. “Zrobią z Paryża Moskwę”[VIDEO] 


Subksrybuj nas na Google News

Incydent w czasie konferencji prasowej szefowej francuskiej radykalnej prawicy Marine Le Pen, kandydatki w wyborach prezydenckich. Ochroniarze powalili na ziemię i wynieśli z sali młodą kobietę, która wzniosła transparent oskarżający Le Pen o bliskie relacje z Władimirem Putinem.

Chodziło o tablice w kształcie serca z wizerunkami Le Pen i Putina, na których wyglądali, jakby byli w sobie zakochani. Mimo brutalnej interwencji ochroniarzy Le Pen powiedziała: “Nie szkodzi. Kontynuujmy konferencję prasową”.

Kilkanaście minut wcześniej Le Pen ogłosiła, że zaraz po wojnie w Ukrainie zaproponuje strategiczne zbliżenie NATO i Rosji, nie precyzując przy tym, czy wcześniej musiałoby dojść do zmiany na szczycie rosyjskiej władzy.

“Jako prezydent Francji będę dążyć do zbliżenia strategicznego NATO i Rosji, kiedy zakończy się konflikt w Ukrainie” – zadeklarowała


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Budujemy lepsze światy
Budujemy lepsze światy
2 lat temu

Jean-Marie Le Pen wielokrotnie publicznie głosił poglądy antysemickie i rasistowskie, co prowadziło do postępowań karnych m.in. za podżeganie do nienawiści rasowej do 2004 przynajmniej sześciokrotnie był karany.