fbpx

Całość nagrania Kukiza które, miało go skompromitować. Niestety to tylko prawda o robieniu polityki w Polsce.


Subksrybuj nas na Google News

Paweł Kukiz udzielił wywiadu w TAKT.tv. W przerwie kiedy, zmieniali się redaktorzy pozwolił sobie na szczerość, ponieważ sądził, że nagranie nie będzie wyemitowane. Zdaniem wielu portali informacyjnych i stacji telewizyjnych w tym telewizji publicznej nagranie miało go skompromitować. Jednak podchodząc do tematu nieco chłodniej usłyszymy rzeczy z którymi, nie trudno się nie zgodzić.

Czy tak się robi politykę w/g Pawła Kukiza , myślę że jest jeszcze gorzej. Paweł jest zmienny, nieraz nie wiadomo po co do tej polityki wszedł. Nie ma jasno sprecyzowanego celu, ale chęci do zmian mu nie brakuje.

W myśl że gorzej być nie może, to każdą zmianę w granicach rozsądku popieram. Jednak na koniec nie mogę się oprzeć wrażeniu z którym chciałbym się podzielić. Po po przeanalizowaniu paru treści z Takt.tv dochodzę do wniosku że, zerwanie Kukiza z narodowcami bardzo ich zabolało. Sądzę że, Paweł musi spodziewać się jeszcze kilku aktów zemsty.

…”Co Pan z tymi JOWami , czy Pan tylko tymi JOWami żyje powiedziałem Panu tle ile miałem powiedzieć , nie zamierzam tego tematu rozwijać … możemy o policji o wojsku rozmawiać o konieczności decentralizacji komendy głównej, o decentralizacji policji, o konieczności wzmocnienia obrony terytorialnej, o podatkach , możemy rozmawiać o wszystkim a nie o JOWach , co Pan sie z tymi JOWami “….

Kukiz przyłapany poza anteną, pozwolił sobie na szczerość. “Nie puścicie mi tego, ok?”

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments