fbpx

Całość nagrania Kukiza które, miało go skompromitować. Niestety to tylko prawda o robieniu polityki w Polsce.


107
Subksrybuj nas na Google News

Paweł Kukiz udzielił wywiadu w TAKT.tv. W przerwie kiedy, zmieniali się redaktorzy pozwolił sobie na szczerość, ponieważ sądził, że nagranie nie będzie wyemitowane. Zdaniem wielu portali informacyjnych i stacji telewizyjnych w tym telewizji publicznej nagranie miało go skompromitować. Jednak podchodząc do tematu nieco chłodniej usłyszymy rzeczy z którymi, nie trudno się nie zgodzić.

Czy tak się robi politykę w/g Pawła Kukiza , myślę że jest jeszcze gorzej. Paweł jest zmienny, nieraz nie wiadomo po co do tej polityki wszedł. Nie ma jasno sprecyzowanego celu, ale chęci do zmian mu nie brakuje.

W myśl że gorzej być nie może, to każdą zmianę w granicach rozsądku popieram. Jednak na koniec nie mogę się oprzeć wrażeniu z którym chciałbym się podzielić. Po po przeanalizowaniu paru treści z Takt.tv dochodzę do wniosku że, zerwanie Kukiza z narodowcami bardzo ich zabolało. Sądzę że, Paweł musi spodziewać się jeszcze kilku aktów zemsty.

…”Co Pan z tymi JOWami , czy Pan tylko tymi JOWami żyje powiedziałem Panu tle ile miałem powiedzieć , nie zamierzam tego tematu rozwijać … możemy o policji o wojsku rozmawiać o konieczności decentralizacji komendy głównej, o decentralizacji policji, o konieczności wzmocnienia obrony terytorialnej, o podatkach , możemy rozmawiać o wszystkim a nie o JOWach , co Pan sie z tymi JOWami “….

Kukiz przyłapany poza anteną, pozwolił sobie na szczerość. “Nie puścicie mi tego, ok?”

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

107

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments