fbpx

Czy ktoś powstrzyma Jachirę ? Jachira vs Ogórek

Nagonka na Klaudie Jachirę będzie miała finał w sądzie !!!


252 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
Od

jakiegoś czasu prawicowe media przypuszczają zmasowany atak na blogerkę i aktorkę Klaudię Jachirę – kandydatkę do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej.

W TVP non stop Jachira. Na prawicowych portalach Jachira. Czyste  szaleństwo….  Histeria  po prawej stronie !!!  Czym Klaudia zasłużyła sobie na taki hejt…

Znowu jestem „gwiazdą” głównych wydań Wiadomości TVP i znowu ta sama manipulacja.. Moje żądanie sprostowania pozostaje bez odpowiedzi – sprawa skończy się w sądzie – zapowiedziała Klaudia Jachira. Zdaniem aktorki materiały Telewizji Polskiej sugerują, że jest „wulgarną dziewczyną spod bloku”.

“Nie ma prawa się tak zachowywać…”  

Nie ma prawa ?  Bo nie jest  z jedynie słusznego ugrupowania ?   i dlatego można ją bezkarnie opluwać ??? Przykładem wypowiedż  Jana  Pietrzaka w TVP info.

Ta cała pani Szakira, Dżakira, czy jak jej tam, nie ma nic wspólnego z żadnym kabaretem. To jest jakaś, przepraszam za wyrażenie, nie wiem, czy o tej porze mogę używać adekwatnych słów, to jest jakaś zdzira wynajęta, ta Szakira..

Prowadzący rozmowę Michał Rachoń pozwolił satyrykowi kontynuować.

. – Protestuję przeciwko używaniu słowa kabaret w związku z tą postacią, to jest koszmar, co ona wygaduje, bez taktu, bez ładu, bez składu, bez cienia dowcipu, tam nie ma cienia żartu. Ponure chamstwo podszywa się pod kabaret. (…) 

  • opisał Jan Pietrzak występy Klaudii Jachiry. I za jednym zamachem także swoją minutę w TVP Info. Będę ją przezywać, jak mi się będzie podobać – powiedział, dodając, że Jachira w głowie ma „szlam” i to Rafał Trzaskowski „ładuje jej do głowy ścieki z Wisły”.

W podobnym tonie Pietrzak wypowiedział się zresztą dzień wcześniej w rozmowie z portalem wPolityce.pl. „Ona wali cepem” – komentował

“Bób, Hummus Włoszczyzna” gorsze niż selfie z ekshumacji na Powązkach ?

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej w październikowych wyborach parlamentarnych Klaudia Jachira została sfotografowana przed pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie: wraz z kilkoma innymi osobami trzyma transparent z napisem “Bób, Hummus, Włoszczyzna, Vege”

Prawica   zagrzmiała ,,  Gest Jachiry, , przekracza normy polityki i dobrych obyczajów i stanowi “przejaw pogardy dla wartości bliskich sercu każdego rodaka, nawet jeżeli jest on osobą niewierzącą” 

fotografowała się na tle wydobytych z ziemi szczątków zmarłych pomordowanych przez komunistyczny aparat bezpieczeństwa.

Jakoś nie mogę sobie przypomnieć  krytyki ,ze strony  prawicy kiedy Magdalena Ogórek robiła  sobie  selfie podczas prac ekshumacyjnych ,  

Prawicowym publicystom  nie przeszkadzało też , kiedy  ta sama pani,  w trakcie obchodów 5. rocznicy katastrofy w Smoleńsku miała  strój,który Dorota Wróblewska znana producentka pokazów, widowisk i programów tv. wykładowca kodu ubioru. Określiła  jako , co najmniej  NIESTOSOWNY 

 i zasugerowała, że w tej stylizacji brakuje tylko “kabaretek lub pończoch samonośnych z szeroką koronką”.Niedostatki stylizacji  pani Ogórek ujawniły się   podczas składania wieńca… Kusa kreacja ,dała  wszystkim zgromadzonym możliwośćszczegółowego  podziwiania   wdzięków pani Magdaleny .

Dorota Wróblewska  , już wcześniej zresztą,  wypowiadała się  w ostrym tonie o  kreacjach pani Ogoórek

 Pani Ogórek(…) pod względem wizerunkowym wygląda jak dziewczyna szukająca wrażeń – oceniła

 .W polityce obowiązuje dress code, którym należy się kierować w przypadku wystąpień publicznych. Polityk powinien dbać o swój wizerunek w różnych okolicznościach, zwłaszcza tam, gdzie obecne są media – podkreśliła Wróblewska.

 Święte oburzenie prawicy wzbudzają też  role filmowe Klaudii.  Niemoralna …W sieci przypomniano scenę, jaką Jachira zagrała w jednym z seriali paradokumentalnych. Konkretnie chodzi o scenę… erotyczną. Która trwa 40 sekund .

Nie jest to zresztą jedyna rola Klaudii Jachiry, którą wypomina się jej jako aspirującej działaczce politycznej. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej zagrała swego czasu rolę w w rosyjskim filmie wojennym “Jedynka”, opowiadającym o tym, że… żołnierze Armii Czerwonej w 1944 roku ratowali polskie dzieci. Co gorsza, ta propagandowa produkcja została sfinansowana przez rosyjskie Ministerstwo Kultury.

Pamięć  bywa ulotna..

Ale. Jakoś nikomu z obecnego  establishmentu PiS nie przeszkadzały  sceny z ponętnie wypinającą się do kamery Magdaleną Ogórek która przez kilka lat występowała w kultowym dla wielu Polaków serialu “Na dobre i na złe”. Więcej osób pamięta chyba jednak Ogórek z roli w “Lokatorach”. Grana przez nią seksowna pielęgniarka niewątpliwie zwracała uwagę, szczególnie mężczyzn…

Nie bardzo też się kwapią  owe media tak promujące dekomunizację i piętnujące lewicę  ,do krytyki pani która opcje polityczne zmienia  łatwiej niż swoje  supermarkowe sukienki…

No cóz, inna sukienka,………… inna opcja polityczna

Czy ktoś  powstrzyma  Jachirę ? 

Po spotkaniu  z Klaudią  w Londynie Norberte Nowacki ( „Sok z Buraka”) , na którym również koncentruje się prawicowy hejt powiedział

Spotkanie z Polonią w Londynie z Klaudią Jachirą zakończone. Niesamowita osoba, wulkan energii! Permanentny uśmiech, merytoryczna do bólu i ta wszechobecna nutka delikatnego sarkazmu. Takich jak Klaudia powinno być w Sejmie RP 460 osób!

 powodzenia  Klaudia  , trzymamy kciuki


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

252 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
16
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments