fbpx

“ręce poobcina, nogi, …Groził zgwałceniem córki”- o partnerze biznesowym Banasia. Szczerba ujawnia zeznania świadka.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] Na [/boombox_dropcap]

konferencji prasowej Michała Szczerby i Piotra Ciślińskiego dowiedzieliśmy się z jakimi partnerami biznesowymi współpracuje Marian Banaś aktualny szef Najwyższej Izby Kontroli.

Mnie straszył że ręce poobcina, nogi, że będzie zaczynał od rąk, a ja mam sie patrzeć. Groził zgwałceniem córki. On zawsze chodził z siekierą albo piła taka, była to piła łańcuchowa, duża ogromna

Szanowni Państwo to nie jest opis z filmu gangsterskiego o porachunkach mafii sycylijskiej. To są cytaty ze sprawy sądowej “Simona”, człowieka z który jest na ty z ministrem finansów a obecnie szefem NIK. Człowiekiem który robi biznesy z ministrem finansów, z szefem NIK. wynajmując od niego kamienice, na hotel na godziny bez paragonów fiskalnych.

Szanowni państwo, zastanawialiśmy się co mamy dzisiaj powiedzieć, jak wszyscy widzowie jesteśmy porażeni materiałem TVN24. Dzisiaj chcieliśmy zaapelować do prezesa Kaczyńskiego, o natychmiastową dymisje prezesa Mariana Banasia.

Banaś dostał 400 metrową kamienice od żołnierza AK, wyremontował ją za kasę z Unii i zamienił w pokoje na godziny. Nie do wiary!

Wiemy że ta sprawa jest jego mocy, ale od kilku dni po tych wszystkich sprawach, które bulwersują Polki Polaków PiS milczy. Nic się nie stało. Szanowni państwo dzisiaj mamy ten przekaz do Polek i Polaków. Kaczyński nie odwoła Banasia, on toleruje te praktyki, on toleruje również te relacje na styku polityka i świat mafijny.

Jemu nie przeszkadza że mi że przestępca wielokrotnie skazany który używał takiej piły mechanicznej kontaktuję się z ministrem finansów, jest nim na ty. Minister od razu odbiera komórkę. Szanowni państwo Kaczyński nie wyjaśni tej sprawy. Kaczyński nie odwołała Banasia. Tylko obywatele i obywatelki 13 października mogą odwołać Mariana Banasia. Prezesa kampanijanie urlopowego ze swojego stanowiska.

PiS nic nie wyjaśnił żadnej z afer afery KNFu, afery z działką premiera którą kupił za bezcen a dzisiaj jest warta 70 milionów, afery NBP urzędniczka mi które zarabiały po kilkadziesiąt tysięcy złotych. Afrę funduszu sprawiedliwości gdzie Ziobro rozdaje pieniądze na lewo i prawo, Afery Polskiej Fundacji narodowej , pieniądze wyrzucone w błoto.

Powołany przez PiS prezes NIK wynajmuje pokoje na godziny i jest powiązany z grupą sutenerów.

Szanowni Państwo tylko Polki i Polacy mogą odwołać Mariana Banasia człowieka który konsekwentnie od 4 lat awansował w państwie PiS. od funkcji szefa Służby Celnej przez szefa Krajowej administracji Skarbowej ministra finansów prezesa Niku. Szybka kariera ludzi PiSu państwo PiS, ręka rękę myje, mętna woda i związki polityki z przestępcami.

Szanowni państwo ostatnie 4 lata to lata rządów PiS to 100 afer rządu PiS. Odsyłamy w państwa do strony internetowej stoaferpis.pl . Do tej pory wszystkim nam się wydawało że PiS tworzy Republikę kolesiów czyli pieniądze i przywileje dla swoich.

Jednak afera Banasia pokazuje że płynnie przechodzimy do państwa mafijnego. Państwa mafijnego, w którym gangster może zadzwonić do samego prezesa NIK z którym jest na ty, i ten poinstruuje go co ma dalej robić.

Szanowni państwo smutna konkluzja tego jest taka, że żyjemy w państwie kierowanym przez obóz rządzący w państwie które dziś de facto staje się Państwem mafijnym.

Szanowni państwo każdego dnia polscy przedsiębiorcy również mikroprzedsiębiorcy nękani są kontrolami urzędów skarbowych czasami chodzi o przysłowiowe 10 zł. Mamy ministra finansów z rządu PIS który jest na tych gangsterem, który wynajmuje mu kamienice po zaniżonej cenie, w której są świadczone usługi bez paragonów fiskalnych.

Każdy z nas musi sobie odpowiedzieć, czy związki toleruję ? Każdy z nas musi sobie odpowiedzieć czy takiej Polski chcę ? Polski bezprawia dużo jest frazesów mówi o tym Ziobro, mówi Morawiecki. Jaka jest praktyka? Praktyka jest taka że mamy ministra prezesa Banasia i pana Simona i ręka w rękę robią interesy śmieją się z was wszystkich.

Banaś komentuje to jednym zdaniem – sąsiedzi się nie skarżyli. Wszystko jest w naszych rękach 13 października się zbliża Dziękujemy bardzo

Komentarze

Ktoś napisał, że Polska to republika BANASIOWA. I słusznie. Afera Banasia to odbicie całej władzy PiS. Mamy tam:

  • -gangsterkę -oszustwa podatkowe
  • -nierząd -nepotyzm -służby na pasku partii
  • -kpiny z prawa -bezkarność władzy
  • -kolesiostwo
  • Jeśli tego, wyborco, nie widzisz, toś owca!

Towarzysz Banaś, członek ultrakatolickiego Opus Dei (Dzieło Boże), elita elit. Czy może abp Jędraszewski lub inny hierarcha dokona egzegezy, dla mnie prostaczka, dzieł Banasia typu “pokoje na godziny” i “uczciwość podatkowa”, “interesy z sutenerami”.

Obawiam się, że sprawa Banasia jest bardziej złożona. Gdyby tak nie było, zostałaby przecięta bardzo szybko – mówi Marek Biernacki, były szef MSWiA i były minister sprawiedliwości.

Pokoje na godziny remontowane były z pieniędzy podatników. Ponad Pół miliona złotych dostała firma Banasia.


Wiesław Gorlewski Pranie mózgu w Twoim przypadku powiodło się znakomicie. Widzisz to, co oni chcą. Nie widzisz afery KNF, afery “dwie wieże” i chociażby ostatniej afery Banasia. Nie widzisz niszczenia demokracji przez PiS. Widzisz za to 500+, tzw. “trzynastą emeryturę” itd. Sprzedajesz Polskę.

Ponad połowa Polaków jest zdania, że Prawo i Sprawiedliwość popełniło błąd wybierając Mariana Banasia na szefa Najwyższej Izby Kontroli. 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments