fbpx

Dantejskie sceny na stacji Orlenu. Policjanci zdezorientowani. “Strzelaj w opony, uważaj na dystrybutor!!”


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Sceny mrożące krew w żyłach rozegrały się na stacji paliw w Rymaniu. 37-letnia kobieta Kierująca srebrnym bmw wjechała w budynek, niszcząc szklaną witrynę i część sklepu.

Z nieznanych powodów kobieta rozpędziła samochód i wjechała w budynek. Rozbiła szklaną ścianę, parkując całym obrysem samochodu w środku części sklepowej stacji. Zdezorientowani funkcjonariusze nie wiedzieli co mają robić. Stanęli w rozkroku, wyjęli broń gotową do strzału. Nieznany świadek podpowiadał im –

Strzelajcie w opony.

Kiedy kierująca BMW wyjechała ze zdemolowanego sklepu, ale na drodze strzałów oddawanych przez policjantów stanęły dystrybutory. Dźwięki na filmie świadczą o tym, że funkcjonariusze oddawali strzały. Przerażony świadek zaczął krzyczeć –

W dystrybutor nie strzel człowieku!! – głośno ostrzegał strzelających policjantów

Kiedy kobieta wycofała i zatrzymała się w okolicach miejsc do tankowania, jeden z policjantów nieudolnie próbował zbić szybę w BMW. Kierująca przycisnęła gaz i zniknęła w ciemności.

Kobieta sama zgłosiła się na policję, która bada okoliczności zdarzenia. Wjazd do sklepu i zniszczenie witryny wyglądał przerażająco. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego przedziwnego zachowania kobiety.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments