fbpx

Decyzja Schetyny może pogrzebać PiS. Zebraliśmy opinie obserwatorów. PiS zamarł niema przekazu dnia.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] Z [/boombox_dropcap]

ebraliśmy wpisy obserwatorów sceny politycznej. Na każdy wpis z Koalicji Obywatelskiej do tej pory było kilkanaście złośliwych komentarzy. Po tej decyzji prawie cisza. To może oznaczać, że po stronie PiS wywołało to spore zaskoczenie.

Małgorzata Kidawa Błońska, nie ulega najmniejszej wątpliwości, że będzie o wiele trudniejszym do atakowania przeciwnikiem niż Grzegorz Schetyna. W 2015 roku w Warszawie zdobyła 81 tys głosów.

Komentarze obserwatorów

Bogdan Desoń@bogdande To może zabrzmi dla niektórych nieco obraźliwe, ale mam nadzieję, że Polska dorosła na tyle, aby Premierem została osoba o takiej kulturze i kompetencjach jak Pani Małgorzata KidawaBłońska…Oby. Czas wrócić na drogę europejską. Czas na normalność.

Waldemar Kuczyński@PanWaldemar Pani Kidawa-Błońska, prawnuczka prezydenta Stanisława Wojciechowskiego i premiera Władysława Grabskiego. Świetna parlamentarzystka, bardzo doświadczony polityk, dobry, ciepły, życzliwy ludziom człowiek. No i ta prezencja! Pani Małgorzato sukcesu życzę z najgłębszej życzliwości.

Kolejna wpadka PiS. Kadłub lodołamacza sklejony taśmą papierową, tylko po to żeby minister PiS mógł zrobić konferencję.

Tomasz Lis dodał jeszcze –
Schetyna uratował PO, co w partii mówią wszyscy, stworzył KE, dla koalicji płacąc cenę w swej partii, teraz na ołtarzu pokonania PiS- u rezygnuje z szansy na premierostwo. Można mówić, że fo wymuszone ruchy, można równie dobrze powiedzieć, że to dowody siły, klasy i wyobraźni.

Małgorzata Kidawa -Błońska kandydatem na premiera. Być może ta kandydatura to szansa, że po czterech latach pazerności, nieudolności i szczucia Polaków na siebie, możliwy jest naprawdę DOBRY CZAS DLA POLSKI.

Papież Franciszek wykreślił “czerwoną zarazę” z nominacji kardynalskich, a nominował przyjaciela osób LGBT.

Renata Grochal@Renata_Grochal·Każdy, kto zna G.Schetynę, wie, jak trudna była dla niego decyzja o usunięciu się w cień, bo marzył o stanowisku premiera. Jednak sondaże były nieubłagane. M.KidawaBłońska jako odtrutka na PiS może się wyborcom spodobać – mój komentarz

Jacek Nizinkiewicz@JNizinkiewicz·Jedno można powiedzieć na pewno, Małgorzata KidawaBłońska,była marszałek Sejmu,prawnuczka Władysława Grabskiego,dwukrotnego premiera PL i ministra skarbu oraz Stanisława Wojciechowickiego, minister spraw wewnętrznych i prezydenta RP,ma papiery na bycie kandydatką na premiera RP.


Maria Lewandowska @MariaLe85219860 Małgorzata Maria KidawaBłońska z domu Grabska. Prawnuczka prezydenta RP Stanisława Wojciechowskiego oraz premiera Władysława Grabskiego. Wnuczka Władysława Jana Grabskiego. Córka profesora Macieja Władysława Grabskiego. Nikt w Wehrmachcie ? O czym prawaki pisać będą ?

Wysokie standardy Karczewskiego. 20 min. 5 kłamstw w rozmowach Konrada Piaseckiego.


Bogdan Desoń@bogdande1·To może zabrzmi dla niektórych nieco obraźliwe, ale mam nadzieję, że Polska dorosła na tyle, aby Premierem została osoba o takiej kulturze i kompetencjach jak Pani Małgorzata KidawaBłońska…Oby. Czas wrócić na drogę europejską. Czas na normalność. @M_K_Blonska


Arkadiusz Myrcha @ArkadiuszMyrcha· Pełna empatii i ciepła. Zawsze wśród ludzi. Doświadczona, znająca mechanizmy działania państwa. Fantastyczna kobieta. Patriotka. Pani Marszałek.

Minister Holandii po rozmowie z Ziobro złożył ostry raport. Przez Ziobrę Polska straci dotacje z Unii. Sprawa jest poważna.


Patryk Michalski@patrykmichalski·„Chcę, żeby Polska była krajem bez nienawiści” – mówi Małgorzata KidawaBłońska, która jest kandydatką Koalicji Obywatelskiej na premiera. Została przedstawiona przez @SchetynadlaPO jako osoba, która może pogodzić polską klasę polityczną. @RMF24pl

Staniszkis przygarnięta przez PSL, które proponuje lepsze miejsce. To dowód jak niewiele dzieli opozycje.


Maria Lewandowska @MariaLe85219860· Małgorzata Kidawa-Błońska WSPANIAŁA DECYZJA CZAS NA KOBIETY. Koniec z podziałami. Nadchodzi Polska bez nienawiści.


Pawel Lisiewicz@pawel_lisiewicz·.Schetyna pokazuje duży format: KidawaBłońska kandydatką KO na premiera. Od tej decyzji do wyborów hejt opozycyjnych publicystów na Schetynę i powinien się skończyć, albo być solidarnie izolowany.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments