fbpx

Staniszkis przygarnięta przez PSL, które proponuje lepsze miejsce. To dowód jak niewiele dzieli opozycje.


53 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
J

eszcze dziś pisaliśmy o decyzji Joanny Staniszkis. Oto jak potrzebne są niezależne media. Komitet wyborczy PSL i Kukiz 15 zaprosił Pania Joannę do kandydowania z trzeciego miejsca. To bardzo duże wsparcie dla tego komitetu.

Joanna Staniszkis to córka znanej opozycjonistki Prof. Jadwigi Staniszkis, która kiedyś bardzo gorąco popierała rząd PiS. Po kilku miesiącach nowych rządów diametralnie zmieniała zdanie o rządzie i o prezydencie.

Powiew dobrej zmiany w Wielkiej Brytanii? Hugh Grant “Odpie___l się”. Nie wytrzymał i obraził premiera Johnsona.

Joanna Staniszkich nadal należy do Nowoczesnej i z ramienia Koalicji Obywatelskiej zasiada w Radzie Miasta Warszawy. Dziś rano pisaliśmy o podjętej przez nią decyzji rezygnacji ze startu w wyborach do parlamentu. Nie była zadowolona z 17-stego miejsca, dlatego stwierdziła, “to nie ma sensu”

Po kilkunastu godzinach Pani Joanna oświadczyła, że po zastanowieniu się przyjęła propozycje startu z listy PSL-Kikiz15.

Kolejna wpadka PiS. Kadłub lodołamacza sklejony taśmą papierową, tylko po to żeby minister PiS mógł zrobić konferencję.

Dostałam propozycję 3 miejsca w Warszawie na liście PSL. Zgodziłam się. To dla mnie sensowniejsze wyzwanie na wybory 2019.

Minister Holandii po rozmowie z Ziobro złożył ostry raport. Przez Ziobrę Polska straci dotacje z Unii. Sprawa jest poważna.

To dowód na to jak niewiele dzieli Koalicje Obywatelską i PSL. To dobrze wróży w przypadku uzyskania większości przez opozycje, kiedy przyjdzie do tworzenia wspólnego rządu.

Pani Joanno życzymy powodzenia.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

53 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments