fbpx

“wypieprzaj do Izraela”, “wiem gdzie mieszkasz”- za to że klient miał na szyi łańcuszek z Gwiazdą Dawida.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] D [/boombox_dropcap]

awid mieszkaniec łodzi od 31 lat nie został obsłużony w pubie w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej. Barman wezwał ochroniarza ten przy wtórze gości pubu, wyrzucił go na zewnątrz lokalu używając przy tym słów “wypieprzaj do Izraela” , “wiem gdzie mieszkasz”

Dawid jest muzykiem. Po koncercie razem z kolega postanowili chwile odpocząć i napić się czegoś. Wybrali pijalnię piwa i wódki przy ulicy Piotrkowskiej 92.

Niestety obsługa lokalu odmówiła im przyjęcia zamówienia, ponieważ podobno awanturowali się w innym lokalu. Dawid i jego kolega zaprzeczyli. Doszło do awantury, ochroniarz który interweniował nie przebierał w słowach. Między innymi powiedział “wypieprzaj do Izraela”, “wiem gdzie mieszkasz”

Klienci lokalu wspomagali w okrzykach obsługę i ochroniarza pubu.

Wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Na miejscu interweniowała Policja. Jednak ochroniarz ulotnił się. Dzień później wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art 257kk “Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

Pijalnia Piwa i Wódki przeprasza.

Do Gazety wyborczej wpłyną list z przeprosinami. Pani Prezes Zarządu przeprasza i jest jej bardzo przykro za zaistniała sytuację. Ochroniarz który był wynajęty z prywatniej firmy nie będzie już w tym lokalu pracował. Sytuację opisuje jako nie do przyjęcia i zrobi wszystko aby już nigdy to się nie powtórzyło.

Źródła ; Strajk.eu Wyborcza ŁODŹ.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments