fbpx

Działaczka PiS chce umieścić Tuska w… ZOO…


Subksrybuj nas na Google News

Wielbicielka “dojnej zmiany” Małgorzata Jacyna-Witt skomentowała sobotni bieg Donalda Tuska. W swoim wpisie na Twitterze rozpowszechnia fake newsa, jakoby Tusk chwalił się, że przebiegł ponad 42 km w 44 minuty, co oczywiście jest kłamstwem. Zegarek przewodniczącego PO ewidentnie wskazuje, że przebiegł on owy dystans w… 5 godzin i 44 minuty, lecz zgodnie z zasadą – nieważne, czy prawda, czy fałsz – ważne by uderzyć – pomorska działaczka PiS wali na oślep, próbując omamić nieświadomych ludzi, by uwierzyli, że Tusk chciał wmówić, że jest szybszy, niż “prędkość dźwięku”. Ponadto pada obrzydliwe stwierdzenie, że “Tuska powinno się pokazywać w ZOO, zamiast Geparda”.

Donald @donaldtusk biegnie z prędkością 1 km/ 1 min! Można go pokazywać w ZOO zamiast geparda – napisała na Twitterze, publikując link… który nie działa…

Oto kulisy pis-owskiej manipulacji.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
E1946
E1946
2 lat temu

Pani witt niech zmieni okulary.

Gość 1
Gość 1
2 lat temu

Janusz Kowalski w spódnicy. Opsesja na punkcie Tuska.

joanna
joanna
2 lat temu

No i jak mają rządzić Państwem, kiedy na zegarku się nie znają? Szkoda, że ta pani nie może znaleźć się w zoo, bo takie talenty siedzą w klatkach gdzie indziej.

Katoliczki z PISu mają płaskie tyłki od klęczenia
Katoliczki z PISu mają płaskie tyłki od klęczenia
2 lat temu

Ta pisowska katoliczka pewnie bije rekordy długości klęczenia w kościele i majaczenia w koło bez ładu i składu wyjąc do księżyca.