fbpx

Dzieci byłej dyrektorki biura poselskiego Krzysztofa Brejzy, mają zatrzymane komórki i komputery przez CBA.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] P [/boombox_dropcap]

od pretekstem dochodzenia w aferze fakturowej wywołanej z 2017 r w Inowrocławiu, CBA wkroczyła do mieszkania Magdaleny Łośko byłej dyr. biura poselskiego Krzysztofa Brejzy. Zabrano komputery t telefony wszystkim członkom rodziny w tym dziewięcioletnim córkom.

Sprawa domniemanych lewych faktur w ratuszu w Inowrocławiu powraca tylko przy okazji potrzeby przykrycia kolejnych afer związanych z elitami PiS. Nic się w tej sprawie nie działo aż tu nagle o 6.00 rano zjawiło się CBA w mieszkaniu Magdaleny Łośko z nakazem rewizji i zabezpieczenia ew. dowodów w sprawie.

Szukają na mnie haków przed wyborami – nie ma wątpliwości poseł Brejza.

Funkcjonariusze bydgoskiej delegatury CBA weszli do blisko 30 miejsc, które zdaniem prokuratury mogą być związane z aferą fakturową w Inowrocławiu.  Afera fakturowa ciągnie sie od 2017 roku. To że dziś po dwóch latach od jej wybuchu zabezpiecza się telefony dzieci CBA tłumaczy tak ;

Afera #EmiGate – SCREENY z rozmów ministra Piebiaka oraz inne wypowiedzi Emilii

– Czasem jest tak, że dzieci dostają zużyte telefony rodziców, kiedy ci kupują nowe. Trzeba wszystko sprawdzać – mówi Onetowi agent, który pragnie zachować anonimowość.

Nie można oprzeć sie wrażeniu że jest to jąkać skoordynowana akcja przeciwko posłowi Krzysztofowi Brejzie, ponieważ oglądając ostatnie doniesienia z afery “Ministerstwo hejtowania” można odnieść wrażenie że, to właśnie Brejza stoi za tym wszystkim.

Nie ma w tej chwili żadnego nadzoru nad treściami wysyłanymi przez TVP. Instytucje takie jak Krajowa Rada Radiofonii , istnieją tylko na papierze.

Kiedy wiceminister sprawiedliwości podawał się do dymisji, czyli można to było uznać jako wydarzenie dnia, na pasku tvp można było zobaczyć “Afera w Inowrocławiu – ratusz hejtu?”.

“Proszę przekazać Mariuszowi Kamińskiemu pozdrowienia” – tajemniczy znajomy Kosteckiego kontaktuje się z Wyborczą.

W sprawie dymisji mogliśmy usłyszeć tylko o wysokich standardach w PiS i szybkiej reakcji premiera. Po wystąpieniu Morawieckiego , nie dało się nie poruszyć tego tematu i opatrzyły tę informację paskiem: “Zero tolerancji dla internetowego hejtu”.

Kompletnie nie zdziwię się że, osoby które nie oglądają i nie czytają niezależnych mediów, odniosą wrażenie zupełnie inne niż fakty na to wskazują. Brejza jest hejterem , a donosy na Ziobrę pochodzą od jakieś pani Emilii która jest uzależniona od alkoholu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments