fbpx

Emilia i dymisja to tyllko zasłona przed odkryciem prawdziwej fabryki hejtów pod dachem M.Sprawiedliwości.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] D [/boombox_dropcap]

ariusz Matecki  podwładny skompromitowanego Łukasza Piebiaka zajmował się obsługą mediów społecznościowych. Z tego już trudno będzie się wytłumaczyć ministrowi Ziobro. Emilia to tylko wierzchołek góry lodowej.

Ziobro zachowaj się jak mężczyzna – Pięć postulatów Stowarzyszenia Sędziów Polskich

Jak donosi ośrodek Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Dariusz Matecki odpowiadał za media społecznościowe. Na filmie który, został opublikowany Matecki oczernia Jędrzeja Czerwińskiego rzecznika prasowego Stowarzyszenia Sędziów Iustitia. Zarzuca mu krytykowanie reformy rządowej i kwestionuje jego wyroki sadowe.

Treść wpisu jaki pokazał się na stronie Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

CZŁOWIEK PIEBIAKA ATAKUJE SĘDZIEGO Z IUSTITIA – ZIOBRO GO ZA TO NAGRADZA

Mężczyzna którego widzicie Państwo na filmie to pracownik i współpracownik polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości.

Dzieci byłej dyrektorki biura poselskiego Krzysztofa Brejzy, mają zatrzymane komórki i komputery przez CBA.

Dariusz Matecki to człowiek który był podwładnym skompromitowanego Łukasza Piebiaka. Jego zadaniem było i jest obsługa mediów społecznościowych w zakresie akcji propagandowych wymierzony w niezależnych sędziów. To Matecki jako pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości a potem współpracownik tej instytucji realizował całe kampanie nienawiści przeciwko sędziom z Iustitia i politykom opozycji.

W związku z jego działalnością w mediach społecznościowych na podstawie dowodów dostarczonych przez nasz Ośrodek właśnie zostały wszczęte dwa dochodzenia prokuratorskie.

Nie przeszkodziło to jednak umieszczeniu Mateckiego na liście kandydatów do Sejmu przez PiS. Sprawdziliśmy kto go protegował, za wstawieniem prawej ręki Pabiaka na listę odpowiada osobiście Z.Ziobro, P. Jaki oraz M.Woś.

Najwyraźniej dymisja Piebiaka miała być tylko listkiem figowym niezbędnym by zamieść sprawę pod dywan. Człowiek który w Ministerstwie Sprawiedliwości organizował na zlecenie Pabiaka akcję zaszczuwania sędziów w nagrodę trafia na listę PiS do Sejmu.

SZCZECIŃSKA PROKURATURA WSZCZĘŁA ŚLEDZTWO W SPRAWIE WPISU RADNEGO DARIUSZA MATECKIEGO

Nasz Ośrodek działa w tej sprawie jako strona która złożyła zawiadomienie oraz jako strona pokrzywdzona.

Sprawa jest bardzo poważna, chodzi o zastraszania dziennikarki oraz groźby wobec jej dzieci.

Dariusz Matecki to tak zwany “troll pisowski” współpracownik skompromitowanego wiceministra Pabiaka z Ministerstwa Sprawiedliwości. Radny Matecki na zlecenie PiS rozpowszechniał od kilku lat rasistowskie treści w internecie.

Kościół “uwłaszczył się” na działce bo “dbał o nią i kosił trawę”. Przegrał sprawę, ale Ziobro chce unieważnić prawomocny wyrok.

Działalnością Mateckiego zajmuje się dział śledczy Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Doniesienia dzisiejszej wyborczej potwierdzają informację o grupie osób zajmujących sie hejtowaniem.

Jak możemy wyczytać Aktywnym uczestnikiem Kasty była osoba o nicku „MS II”. Według naszego informatora to Łukasz Piebiak, były już wiceminister sprawiedliwości. Inni uczestnicy grupy nazywali go „Hersztem”. Jej członkiem był także sędzia Jakub Iwaniec, który zajmował się kiedyś w resorcie sprawiedliwości m.in. mową nienawiści. W środę został zwolniony z ministerstwa, gdy wyszło na jaw, że to on wspierał „Emi” w jej hejterskich akcjach.

[smartslider3 slider=”12″]

Tak się bawi kancelaria Premiera Morawieckiego! – pracownicy zafoliowali biurko koleżanki

Źródło OMZRiK ; Wyborcza.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments