fbpx

Dziennikarz Wyborczej wygarnął Macierewiczowi prosto w twarz. “Jest Pan przestępcą!” [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Podczas haniebnej konferencji prasowej, na której szef podkomisji smoleńskiej dostarczał kłamliwych tez o zamachu w Smoleńsku przyszedł czas na zadawanie pytań. Na samym początku zgłosił się dziennikarz Gazety Wyborczej Wojciech Czuchnowski, który wprost zbojkotował Antoniego Macierewicza, zarzucając mu ordynarne kłamstwo. Ponadto zagroził, że w czasach wolnej Polski Macierewicz zostanie postawiony przed sąd i przykładnie ukarany.

Wojciech Czuchnowski, gazeta wyborcza, panie Macierewicz chciałbym powiedzieć, że jest pan kłamcą, przestępcą i w przyszłości odpowie Pan przed sądem wolnej Polski za kłamstwa i szkody poczynione państwu polskiemu oraz pojedynczym ludziom. Zadawanie pytań nie ma żadnego sensu. Żegnam. – stwierdził dziennikarz, po czym opuścił konferencję Antoniego Macierewicza.

Raport Macierewicza

Podkomisja do ponownego zbadania wypadku lotniczego zaprezentowała w poniedziałek “Raport z badania zdarzenia lotniczego z udziałem samolotu Tu 154-M. Antoni Macierewicz przekonywał, że katastrofa rzekomo była “wynikiem aktu bezprawnej ingerencji”.

– Katastrofa z 10 kwietnia 2010 r. na lotnisku pod Smoleńskiem była wynikiem aktu bezprawnej ingerencji; komisja potwierdza unieważnienie raportu komisji Jerzego Millera z 29 lipca 2011 roku – powiedział Antoni Macierewicz.

Podkreślił on też, że największym wyzwaniem, przed jakim stanęła podkomisja, to zafałszowanie materiału dowodowego. – Materiały dowodowe nie tylko zostały pozostawione przez rząd Tuska w dyspozycji Federacji Rosyjskiej, ale były także ukrywane, niszczone i fałszowane – przekonywał.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Artykuł z dupy
Artykuł z dupy
2 lat temu

Artykuł brzmi jakby to się dzisiaj wydarzyło, a to było 4 lata temu.

Stare sukinkoty Smoleńskie
Stare sukinkoty Smoleńskie
2 lat temu

Macierewicz vel niedorozwinięty tłuk i polska onuca podżega do wojny i naraża całą Polskę na różnego rodzaju kryzysy. Wspiera również starego sukinkota którego nazwiska brzydzę się wymawiać bo się porzygam