fbpx

Dziennikarze nie chcą Kraśki w “Faktach”. Oto co mówią


2 comments
Subksrybuj nas na Google News

Po ujawnieniu afer z udziałem Piotra Kraśki dziennikarz zniknął z anten TVN i TVN24. Wciąż nie wiadomo, czy wróci do prowadzenia “Faktów”. Jego współpracownicy ze stacji podejrzewają, że to nie nastąpi.

Jak donosi portal Wirtualne Media, do końca sierpnia Kraśki nie ma w grafiku prowadzących “Fakty”. Nie wiadomo, czy w kolejnych miesiącach istnieje szansa na powrót na antenę.

“Sprawy Kraśki – śmierdzącym jajem”

– Jest silny opór znacznej części redakcji przeciwko powrotowi Piotra do pracy. Takie sygnały wysyłane są do zarządzających nie tylko informacją w TVN, ale stacją w ogóle. Niewykluczone, że Kraśko w ogóle nie wróci, ani do “Faktów”, ani do TVN. Jego – nakładające się na siebie sprawy – są trochę dla stacji “śmierdzącym jajem”, nikt w stacji nie chce kłaść głowy za dziennikarza, który ma sporo za uszami. Co innego, gdyby był przedmiotem bezpodstawnych ataków mediów rządowych, wtedy można by z tego zrobić sprawę. Ale tutaj rzecz wydaje się być ewidentna i na pewno nie jest polityczna – twierdzi informator z redakcji “Faktów”.

Biuro prasowe TVN nie odpowiada na pytania dotyczące Piotra Kraśki. Zespół prowadzących “Fakty” od czerwca nie powiększył się.

źródło: wp.pl, wirtualnemedia.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
30
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
5
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
32
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Antypis
Antypis
1 rok temu

Zmienili dyrektora Miszczaka na jakąś gęś i zaczyna się proces polsatyzacjo-tvpinfonacji. Koniec tvn jaki pokochaliśmy blisko. Koniec nie zależnego dziennikarstwa.

Ann
Ann
1 rok temu

Sprawa przestepst drogowych nie wpływa na warsztat dziennikarski.
Lepszy Kraśko bez prawa jazdy niż zawsze gotowa bez wazeliny holecka