fbpx

Dziwne zachowanie Kaczyńskiego w sejmie. Co on tam robił?! [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Politycy PiS są autorami wielu publicznych zachowań, które wywołują emocje społeczne i lawinę komentarzy. W tej grupie nie mogło zabraknąć też lidera partii. Niektóre z tych sytuacji są wpadkami, jak np. regularne przewracanie się Kaczyńskiego na sejmowych schodach. Inne można określić jako szokujące, chociażby furiackie oskarżanie z mównicy opozycji o “zabicie jego brata”. Jednak nagranie, które wyciekło niedawno do sieci jest zupełnie inne. I wielu internautów próbowało dociec, o co tak naprawdę chodzi w tym filmie.

Jakiś czas temu głośno było o posłance obozu władzy Annie Paluch. Wykonywała ona dziwne ruchy twarzą, stojąc w towarzystwie Kaczyńskiego. Na nagraniach, które obiegły sieć, widać jak wysuwa język, niepokojąco prezentowały się też inne tiki: przebieranie oczami i wykrzywianie ust. Podobnie przedstawiła się widzom podczas sierpniowej komisji związanej z katastrofą na Odrze.

Jednak dziwne gesty, to nie tylko domena wspomnianej wyżej parlamentarzystki. Ocean komentarzy w sieci wywołało nagranie, którego zarejestrowano jakiś czas temu, a bohaterem jest Jarosław Kaczyński. Lider Zjednoczonej Prawicy wykonywał przez kilkanaście sekund wertykalne ruchy ręką, które większości komentujących kojarzyły się jednoznacznie. Niemniej jednak dominująca część wpisów nie nadaje się do zacytowania. Z resztą, sami oceńcie, co tu się mogło wydarzyć.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ja pier, ojciec Rydzyk tańczy na krzyżu
Ja pier, ojciec Rydzyk tańczy na krzyżu
1 rok temu

Czyżby Rydzyk tańczył na krzyżu w sejmie ?