fbpx

Kukiz wpadł w szał w trakcie emisji programu na żywo [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Paweł Kukiz przeszedł wyboistą ścieżkę do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Całkiem niedawno określał Zjednoczoną Prawicę mianem “bolszewików”, by chwilę później zostać ich wiernym sojusznikiem. Jedno jest raczej pewne – w oczach wyborców, którzy mu zaufali i oddali głosy, będzie miał trudno odzyskać pierwotny wizerunek rebelianta i buntownika, chcącego zmienić Polskę, co potwierdzają sondaże. Od Kukiza odwrócili się prawie wszyscy koledzy z branży muzycznej, jest on też obiektem ataków zwykłych obywateli, co potwierdził niedawny program “Hejt Park”.

Paweł Kukiz nie przestaje schodzić z tapety kontrowersji, do której zdążył przyzwyczaić od lat. Zmiany poglądów, jakie prezentuje, można określić wręcz legendarnymi. Jego niekonsekwencja daje asumpt do wielu krytycznych głosów z różnych stron, najwięcej płynie od rozczarowanych wyborców. Lider ruchu Kukiz `15 był gościem programu “Hejt Park” na Kanale Sportowym, gdzie musiał się mierzyć z mocnymi telefonami ze strony widzów. Jeden z nich wyjątkowo wytrącił z równowagi byłego wokalistę Piersi.

Szymon z Warszawy skierował w kierunku Kukiza mocną sugestię. – Co sądzi o Kubie Wojewódzkim i fali krytyki, jaka na niego spadła po tym, gdy się sprzedał. Paweł Kukiz może krzyczeć, że się nie sprzedał, tą swoją taką manierą pijanego wujka na weselu, ale i tak wszyscy wiemy, że się sprzedałeś – rzucił w jego kierunku.

Słuchaj, oszczędź sobie z tym pijanym wójtem, bo zacznę do Ciebie np. cw*lu mówić. O co ci chodzi, człowieku? Co ty sobie wyobrażasz? Kim ty człowieku jesteś, żebyś tak do 60-letniego człowieka mówił? – zripostował wściekły Kukiz. – Czy gdyby do Twojego ojca ktoś mówił w taki sposób, to przeszedłbyś obok tego obojętnie? Tak czy nie? – zapytał.

Ja się Twojej maniery nie przestraszę. Możesz tam krzyczeć, możesz pozować na antysystemowca. Pamiętaj Paweł, jesteś skończony – powiedział na koniec telefonujący widz.

https://gazetaplus.pl/dziwne-zachowanie-kaczynskiego-w-sejmie-co-on-tam-robil-video/51625/

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
1 rok temu

Sprzedajna szmata

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Karol
1 rok temu

Sam jesteś sprzedają szmatką. Od Kukisa wara

Demokratyczne zbrojne oddziały antypisowskie
Demokratyczne zbrojne oddziały antypisowskie
1 rok temu

Ktokolwiek nie ważne w jakim wieku nie ważne jak dobre ma intencje chcac zaistnieć w polityce będzie zniszczony przez PIS. To nie jest rola dla Pawła Kukiza burzyć PISowski beton. W Polsce brak struktur pozarządowych do walki z patologicznym rządem. Władza totalna doprowadzi do upadku każdego nie ważne czy to będzie Lepper, Giertych, Braun, Kukiz, celowo wymieniam postacie spoza znienawidzonego PO i co widzimy ? Drugie miejsce w sondażach ma PO i zmiecie każdego rywala ze sceny politycznej. Dla PIS jest to bardzo korzystna sytuacja że PO walczy o władzę z innymi. W Polsce przy takim układzie saotny strzelec jest… Czytaj więcej »

Mirek
Mirek
1 rok temu

Nie trzeba zwracać uwagi naa gnoi opluwających Kukiza. Moze Paweł i nie da rady rozwalić PiS ani załatwić obiecane postulaty wyborcze, ale próbuje. A wy “pluwacze” jesteście albo trolami albo idiotami nie rozumiejącymi co sie dzieje na płaszczyźnie politycznej.

Martyn
Martyn
1 rok temu

Szmata i nic więcej, można mu w ryj napluć , kukiz szmata

B.B
B.B
1 rok temu

Zrobił sobie kuku, i krzyczy że go pobili