fbpx

Europo ! Chrystianizacja nadciąga, jesteśmy nadzieją Europy. Gliński – minister.


Subksrybuj nas na Google News

Minister kultury Piotr Gliński przemawiał w czasie trwającego 3-dniowego kongresu Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach. Dobrze, że słów polskich polityków z PiS nikt na świecie nie bierze poważnie pod uwagę. Papież nie jest tak święty, jak niektórzy z nich chcą za świętych uchodzić.

Nie boimy się nowych wyzwań programowych, a otwarty dialog ze społeczeństwem i ekspertami, a także z naszymi adwersarzami jest naszym obowiązkiem 

Cztery lata temu zaproponowaliśmy nowy program zmian, zapowiadaliśmy ciężką pracę dla Polski. Możemy powiedzieć z dumą, że nasza praca przyniosła Polsce owoce. Możemy z otwartą przyłbicą zdać Polakom raport z naszej pracy.

Program “nie jest małpowaniem ideologii pseudoelit zachodnich” 

Jesteśmy przekonani, że program, który realizujemy i który zaproponujemy jest dobry dla Polski, jest optymalny. Mamy własny pomysł na Polskę. Pomysł wynikający z naszej tożsamości, potrzeb, wartości Polaków. Mamy też pomysł dla Europy. Jesteśmy nadzieją dla wielu Europejczyków. To nasz autentyczny pomysł, a nie podróbka.

Żródło TVN24 ; TVP Info


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna
Krystyna
4 lat temu

“dobra zmiana musi byc kontynuowana. ze wszystkich stron slyszelismy ,ze niema i nie bedzie#i” a od Pana Panie Ka czynski i Glinski slyszelismy to samo :nie ma pieniedzy i nie bedzie, pieniedzy dla nauczycieli,niema pieniedzy na sluzbe zdrowia i dla niepelnosprawnych ,likwidujecie etaty nauczycieli .lekarzy i dla pielegniarek, nie ma pieniedzy na rozwoj Kultury.Teatry.Filharmonie zespoly taneczne i muzyczne sa niedofinansowane,gdzie sa witryny wtdawnicze PIW Czytelnik czy Iskry(wdawnictwo lektyr dzieciecyh” ) wszystko zniszczyliscie zabierajac dotacje budujac lub poprawiajac Muzea wg swojego widzi misie niszczycie tradycje narodowa i Polska dobra renome na Swiecie. Wogole Polska I Narod polski Was PiS nic anic… Czytaj więcej »