fbpx

Falenta znalazł się. Chce skontaktować się z prasą. SW utrudnia jak może.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] A [/boombox_dropcap]

dwokat Falenty był umówiony ze swoim klientem aby, omówić sprawy związane z dalszym postępowaniem w sprawie o ułaskawienie. Został poinformowany że, jego klient już tu nie przebywa i nie wiadomo gdzie jest. Falencie utrudnia się kontakt nie tylko ze swoim pełnomocnikiem. Falenta chce przekazać jakieś informacje prasie, a służba więzienna robi wszystko aby do tego nie doszło.

Dwa tysiące nowych nagrań. Falenta pod obserwacją psychiatryczną. Czy te taśmy aż takie straszne ?

Wiemy z potwierdzonych źródeł że Falenta chciał przekazać pewne informacje dziennikarzom, ale nie zgodziła się na to służba więzienna. Falenta twierdził w liście do prezydenta Dudy, że posiada wiele kompromitujących materiałów członków partii Pis. Twierdził że napisze o tym książkę, przesłał już tytuły rozdziałów.

“Nie zamierzam umierać w samotności. Ujawnię zleceniodawców i wszystkie szczegóły”. I wymienił aż 13 osób związanych z PiS, które miały zachęcić go do nielegalnych podsłuchów.

Falenta nie chciał ekstradycji do Polski bo twierdzi że, w polskim więzieniu grozi mu niebezpieczeństwo.

„Nie taka była umowa”, czyli Marek Falenta pisze list do Jarosława Kaczyńskiego. Czy będzie odpowiedź ?

Dosłownie minute temu wiceminister sprawiedliwości podał informację że, biznesmen po badaniach w szpitalu więziennym na Białołęce , został przeniesiony do aresztu na Służewcu. Nie wiemy dlaczego nie został powiadomiony o tym jego obrońca w sytuacji kiedy, od Falenty coraz częściej słyszymy że, obawia się o swoje życie. Blokowany jest również jego kontakt z dziennikarzami.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments