fbpx

Foliarze zaatakowali punkt szczepień w Grodzisku Mazowieckim [VIDEO]


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Możemy już powiedzieć wprost – Polska poniosła klęskę w temacie szczepień. Na chwilę obecną pełną wakcynację przyjęło mniej niż 50% społeczeństwa, co daje pewność, że najbliższa fala będzie olbrzymim zagrożeniem, nie tylko w kontekście zdrowotnym, ale i gospodarczym. Płaskoziemcy podjudzani przez środowiska kościelne przeszli do kolejnego etapu walki z badaniami naukowymi, tym razem atakując fizycznie pracowników placówki medycznej.

Ziemia jest płaska

Byłem na kilku demonstracjach antycovidowych i mimo, że totalnie nie zgadzam się z poglądami lansowanymi przez ich uczestników, zawsze stałem po ich stronie w momencie, gdy byli pacyfikowani przez policję. Każdy ma prawo głosić dowolne hasła, nawet podważające kulistość naszej planety, jego wybór. Problem zaczyna się w momencie, kiedy próbuje się nachalnie przekonywać do swoich racji innych, wykorzystując przy tym siłę fizyczną. Szury, totalnie obojętne na fakty dotyczące pandemii, przekroczyły dziś pewną granicę, tworząc niebezpieczny precedens. Grupa płaskoziemców postanowiła sforsować punkt szczepień w Grodzisku Mazowieckim, wmawiając osobom, które tam pracują, że “wstrzykują truciznę niewinnym ludziom”. Foliarze przez jakiś czas blokowali wejście do punktu, uniemożliwiając innym zaszczepienie się.

“Czy Wy jeszcze nie macie świadomości, że to eksperyment medyczny?” – pyta wyznawca teorii spiskowych, próbując się dostać się do placówki. Padło tam wiele mocniejszych słów, nienadających się do zacytowania. W wyniku zajść poszkodowany został jeden z pracowników, ilość krwi cieknącej z jego nosa, może świadczyć, że został on połamany. Trudno powiedzieć, co chciały osiągnąć szury, które widzimy na filmie. Jeżeli ich jedynym pomysłem na przekonanie innych są takie akcje, to raczej nie można wróżyć im powodzenia. Szkoda, że ta dyskusja nie odbywa się na gruncie badań naukowych, a te są jednoznaczne. Szczepienia ograniczają transmisję wirusa i chronią przed ciężkim przebiegiem choroby. Niestety największym zagrożeniem są teraz środowiska kościelne, żerujące na ludzkiej naiwności i głoszące herezje w sprawie Covid-19, niechlubny prym wiedzie Radio Maryja.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
El_Mal
El_Mal
5 miesięcy temu

Płaskoziemcy podjudzani przez środowiska kościelne” srogo cię jebie. Foliarze to foliarze, a podjudzasz to ty.

foliarz...hahaha
foliarz...hahaha
5 miesięcy temu

Redaktorzyny schodza juz ponizej poziomu psa…