fbpx

Funkcjonariusze z Łodzi żądali odsłonięcia genitaliów przypadkowych osób. Jest odpowiedź Policji.


10 tys kary Sanepid
10 tys kary Sanepid
Subksrybuj nas na Google News

W Łodzi miała miejsce niecodzienna sytuacja. 23-letni Kamil i 30-letni Marcin wracali po godzinie 17 z pracy, gdy na ul. Młynarskiej zatrzymali ich policjanci i na ulicy i jak twierdzą – zrobili panu Kamilowi rewizję osobistą. Drugiemu mężczyźnie zajrzeli w majtki na klatce schodowej w pobliskiej kamienicy. Po co to zrobili? – to ponoć tajemnica śledztwa. Nie było by nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że znajomi byli “bogu ducha winni”. Mężczyźni opowiadają swoją historię, policja odpowiada.

Historia pana Marcina i Kamila.

Jechaliśmy volkswagenem ulicą Młynarską, gdy przy ul. Zawiszy zatrzymał nas pieszy patrol policji – mówi Marcin. – Kazali nam wysiąść. Kobieta wyjęła mi z ręki komórkę i kluczyki od auta, a mężczyzna poprosił o prawo jazdy i nasze dowody osobiste. Pobieżnie przeszukali samochód. Chwilę później podeszło do nas jeszcze dwóch funkcjonariuszy. Nie powiedzieli, o co im chodzi, tylko kazali nam wyciągnąć wszystko z kieszeni, zdjąć buty, skarpetki i odchylić majtki. Spytałem, czy to żart – wspomina Kamil. – Wtedy zagrozili, że nas wezmą na komendę. Byłem tak zestresowany, że zrobiłem to, co chcieli, choć z okien pobliskiej kamienicy przyglądali się nam ludzie, a po drugiej stronie chodnika zatrzymywali się przechodnie zaciekawieni moim striptizem. Zażądałem, aby zaprowadzili mnie do pobliskiej kamienicy – dodaje Marcin. – Dopiero tam zgodziłem się na rewizję. Oczywiście policjanci nic przy nas nie znaleźli. Cały czas miałem wrażenie, że zachowują się tak, jakby chcieli nas upokorzyć. Jestem poważnym człowiekiem, mam rodzinę, dwoje dzieci, kiedyś nawet ująłem sprawcę pobicia i policja oficjalnie mi za to dziękowała, więc jestem zaskoczony takim traktowaniem. Jeszcze bardziej się zdenerwowałem, gdy na koniec, śmiejąc się, powiedzieli nam, że możemy złożyć skargę. Tak też zrobimy! – opisali historię z 2009 roku pan Marcin i pan Kamil.

Biuro prasowe łódzkiej policji potwierdza, że wspomniana interwencja miała miejsce. Panowie byli legitymowani i poddani kontroli osobistej.

Z ustawy o policji wynika, że kontrolę osobistą można przeprowadzić w komendzie lub w miejscu, gdzie rewidowany ma zapewnioną dyskrecję – wyjaśnia sierżant Michał Szewczyk z zespołu prasowego KWP w Łodzi. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że wspomniani panowie nie chcieli pojechać na komisariat, wobec tego policjanci zdecydowali się przeprowadzić kontrolę na klatce schodowej. Miejsce było zabezpieczone i żadna osoba postronna nie mogła widzieć kontroli. Mężczyźni sami odchylili bieliznę. Policjanci zdecydowali się przeprowadzić kontrolę osobistą tych mężczyzn, ponieważ mieli uzasadnione przypuszczenie, że mogli oni popełnić przestępstwo – dodaje sierżant.

Czytaj także: Podwyżki w otoczeniu Dudy. “Tylko 6%, zostały zaakceptowane wraz z budżetem”


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was !!! –

Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: warszawa.naszemiasto.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
34 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
3 lat temu

Mieli podejrzenie? A konkretnie poprosimy. Ja mam podejrzenie że oglądanie genitalow sprawia milicjantów przyjemność a uzasadniają podejrzeniem przestępstwa. Ja mam wrażenie że teraz mamy przestępstwo zmuszenia do innej czynności seksualnej przez milicjantów. Policji już nie ma od 5 lat.

Grzegorz
Grzegorz
Odpowiedź do  Jola
3 lat temu

Jola, brawo!!
Sprawa z czasów rządu PO…

Wiktoria
Wiktoria
3 lat temu

To się już w głowie nie mieści co oni wyprawiają

nawi
nawi
3 lat temu

kaczemu wchodzą i jest git

mitex
mitex
Odpowiedź do  nawi
3 lat temu

Kaczy to jeszcze przed rewizją miałby mokre gacie ostatnio zmoczył się a nawet go nie kontrolowano

Marek
Marek
3 lat temu

To już chyba tchnie “lekkim” sku*wysyństwem….. To już parodia milicji nawet….. ?

mitex
mitex
3 lat temu

PiS-owska milicja sprawdza teraz czy kto tabletkami zmienia płeć

tylda
tylda
3 lat temu

policja chyba podejrzewała, ze mogą mięć tam ukryte certyfikaty na maseczki i respiratory , które jakoś zginęły z Min. Zdrowia

Aleksander
Aleksander
3 lat temu

Panowie z patrolu po prostu szukali kogoś, kto ma mniejszego ptaszka niż oni. Podobno jeszcze nie znaleźli.

zdzich
zdzich
3 lat temu

To skandal, Białoruś przy nas to enklawa wolności i demokracji – jakie przypuszczenie ? co niby mieli mieć w majtkach broń, łupy, narkotyki czemu im do do tyłka nie zajrzeli tam dopiero można schować wiele rzeczy.

Pomniejszy
Pomniejszy
3 lat temu

Chłopaki dorabiają sobie handlem narkotykami. W gacie, jak wiadomo, niechętnie stróże prawa zaglądają, więc tam jest najbezpieczniej schować towar. Tym razem im się udało, ale trzeba z policji jeszcze zrobić PR.
I tylko tradycyjne poparcie wśród totalnych, podobnie jak przy wyborach w zakładach karnych.

Pipsztol
Pipsztol
Odpowiedź do  Pomniejszy
3 lat temu

Jesteś debilem.

belpher
belpher
3 lat temu

to sk……………syny polscy gestapowcy. Nie dość, że bezprawnie i bezkarnie nakładają mandaty na nie noszących maseczki to jeszcze zaglądaja do majtek, czego prawo im ZABRANIA. Rewizja osobista to sprawdzanie ubrania ale nie Zaglądanie do majtek. To są zboczeńcy.

Łodzianin
Łodzianin
Odpowiedź do  belpher
3 lat temu

Zanim zaczniesz kogoś obrażać, poczytaj przepisy. Artykuł 15d Ustawy o Policji z 6 kwietnia 1990r. To nie jest żadna rewizja , lecz kontrola osobista. I nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo przez Ciebie będą mieli kłopoty.

Jajakobyły
Jajakobyły
Odpowiedź do  Łodzianin
3 lat temu

Ty, mondrala. Właśnie się dopuściłeś. A teraz poszukaj sobie czego.

brunio.
brunio.
Odpowiedź do  belpher
3 lat temu

Najgorsze, że ich władze jeszcze bronią ten gestapowski gnój. Dostali solidne podwyżki między innymi od PO i całej tej zasmarkanej lewicy to teraz muszą się wykazać.

Ewa
Ewa
Odpowiedź do  brunio.
3 lat temu

TAaAa …….a PiS niewinny !

alekx41
alekx41
3 lat temu

piSSowcy

Łodzianin
Łodzianin
Odpowiedź do  alekx41
3 lat temu

Tyle, że ta interwencja miała miejsce za rządów PO-PSL…

Duszka
Duszka
3 lat temu

I oni mają czelność krytykować i pouczać Białoruś ??? Paszli won !!!

Aneta
Aneta
3 lat temu

Służby mafii pisowskiej. Agresywni i mocni dla słabych, słabi dla agresywnych i twardych. To nie jest państwo prawa. To państwa prawa Kaczyńskiego i Ziobry, Obrzydliwe, jak nisko upadła Polska pod reżimem pisowskim.

ANTYPIES
ANTYPIES
3 lat temu

mieli uzasadnione przypuszczenie?
To czemu to UZASADNIONE PRZYPUSZCZENIE nie było przedstawione rewidowanym osobom?
Wiecznie psiarskie mają uzasadnione przypuszczenie albo podejrzenie a potem się okazuje że nawet nie było zgłoszenia o przestępstwo tylko ich debilne widzi mi się.

Krzysztof
Krzysztof
3 lat temu

Należy nękać w dzień i w nocy aż zrezygnują z bandyckiej służby. Wtedy można im wpie…lić.

Jajakobyły
Jajakobyły
3 lat temu

Powiem wam, że skończyłem z tym dwadzieścia lat temu a dziś się muszę k.. wa wstydzić

Były pracownik
Były pracownik
3 lat temu

Tacy właśnie są przyjmowani do Policji…..zero kompetencji….tajemnica śledztwa? Jakie śledztwo, nawet nie dochodzenie….notatki niech nauczą pisać się bo błąd na błędzie, nie wspomnę o sensie zdań….rzecznik prasowy w stopniu sierżanta? No tak bo z wyższym stopniem odeszli z tego bagna….tragedia…. fachowcy hi

crash
crash
3 lat temu

Nadużywacie prawa i odpowiecie za to, tylko jeszcze tego nie rozumiecie. Gnom z pisu was nie ochroni.

Annj
Annj
3 lat temu

wiem, że czytanie ze zrozumieniem dla wielu moich rodaków to problem nie do przeskoczenia, zresztą autor sam narzuca wnioski (dziennikarz- qurva wątpię). interwencja miała miejsce 11 lat temu w 2009.

Steven
Steven
3 lat temu

Na plecach nie powinni nosić napisu POLICJA,a tylko Pisowskie Zboki,ponieważ do policji jest im daleko.

Beata
Beata
3 lat temu

Jeju. Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. rok 2009!!!

staci
staci
3 lat temu

Jako żywo. Hitlerowskie bojówki w ten sposób sprawdzały czy ktoś jest Żydem. A ci policjanci to w ogóle czytaci i pisaci??? 🙂 członkowie NSDAP?? Taliban i ISIS to już dawno przegoniliśmy.

Grzegorz
Grzegorz
3 lat temu

karygodne zachowanie policji w roku 2009 – kto wtedy rządził??

Grzegorz
Grzegorz
Odpowiedź do  Grzegorz
3 lat temu

chyba PO…

bolko
bolko
3 lat temu

a pierdola ze po 89 roku mamy w polsce demokracje chyba taka jak przed 89r

HENRYK
HENRYK
3 lat temu

PO PROSTU NIE TYLKO SADYŚCI ALE I SEKSUALNI DEWIANCI SEKSUALNI W POLICJI