fbpx

Gejowski fragment Macierewicza i Misiewicza


Subksrybuj nas na Google News

Patryk Vega intensywnie promuje swój najnowszy film “Polityka”. Reżyser wywołał ogromne emocje, gdy ogłosił, że jego najnowsze dzieło ukaże świat polskiej polityki od kuchni. Skutecznie podsyca zainteresowanie produkcją, zamieszczając co jakiś czas krótkie kadry, na których pokazuje bohaterów łudząco podobnych do tych, którzy kształtują życie polityczne w kraju Wiadomo już, że Vega sportretował Jarosława Kaczyńskiego, Krystynę Pawłowicz, ojca Tadeusza Rydzyka czy premiera Mateusza Morawieckiego.

Największe zamieszanie może wzbudzić wątek gejowski. Jak udało nam się dowiedzieć, Vega pokaże romans bohaterów łudząco podobnych do Antoniego Macierewicza i Bartłomieja Misiewicza.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
5 lat temu

Komu potrzebny film Vegi?

Polak
Polak
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Tobie na pewno nie jest potrzebny ….oglądaj dalej TVP,czytaj Gazetę Polską i zasilaj konto O.Rydzyka

Polka
Polka
Odpowiedź do  Gość
5 lat temu

Tobie NIE PISiorze! Bardzo aktualny film tylko niech Vega skończy jeszcze przed WYBORAMI! Jest szansa, że może w końcu “kimś” wstrząśnie!, “komuś” porządnie przetrze oczy! a tych wszystkich myślących inaczej SKŁONI DO MYŚLENIA!

Aron
Aron
Odpowiedź do  Polka
5 lat temu

Gdyby pis miał wyborców, może i coś by to dało, ale pis wyborców nie ma, ma ciemnych, ortodoksyjnych i zakutych wyznawców.