fbpx

Gorąco w Koninie (video). Apel prezydenta o spokój. Przyjaciele nie mogą pogodzić się ze śmiercią zastrzelonego przez policjanta kolegi.


335
Subksrybuj nas na Google News
W

czoraj skończyło się tylko na krzykach w kierunku szpaleru policjantów. Dziś w niedzielę zgromadzenie przy siedzibie policji w Koninie trwało kilkadziesiąt minut i zostało przerwane przez policję około godz 18.00. Ludzie zbierają się w związku ze śmiercią 21-latka postrzelonego przez policjanta. 2 policjantów zostało rannych, zatrzymano też 3 osoby.

Zbigniew Stonoga, który zaoferował swoja pomoc, oraz rodzina zmarłego proszą o spokój. Jednak gniew przyjaciół rośnie, ponieważ policja nie ujawnia żadnych szczegółów śledztwa i coraz więcej jest niewiadomych.

Jan Dabkowski@J_Dabkowski.Użycie broni przez wobec osoby, która uciekała, wydaje się nieproporcjonalne. Użycie jest uzasadnione, gdy bezpośrednio zagrożone jest życie lub zdrowie. Nadużycie powinno się spotkać z konsekwencjami.

Tomek Grabowski Ubekistan-PiStan. Ciąg dalszy. Adam Jachimski kolejną ofiarą granatowych morderców. Zabity za to, że przestraszył się, a potem postanowił uciekać przed uzbrojonym bandytą, sadystą z MO. Śmierć kibica jak śmierć brata.

Zwołano sztab kryzysowy

Szanowni państwo proszę o zachowanie spokoju, tak aby był w naszy mieście bepiecznie. Wszytskie dochodzenia trwaja liczymy na szybkie wyjaśnienie spraw. Przy tejże okazji chciałem złożyć moje najserdeczniejsze kondolencje rodzinie zmarłego chłopaka.

O policjancie który zabił 21-latka “on miał fioła na punkcie małolatów-lubił ich tresować” mówią anonimowi policjanci.

…Wszystko to co może się zdarzyć chcemy przedyskutować jutro na sztabie kryzysowym, który zwołałem… Proszę państwa przyglądamy się tej całej sytuacji mam nadzieję, że jak najszybciej wszystko zostanie wyjaśnione.

Szanowni państwo Policjanci podjęli interwencję ponieważ doszło do aktów znieważania policjantów, naruszenia nietykalności cielesnej w tej chwili zatrzymane są trzy osoby, jakie to będą zarzuty o jakim charakterze będziemy państwa informować …

Policjant który zastrzelił chłopca w Koninie był przepracowany, miał kilkaset nadgodzin, pełnił służbę po służbie.

było to kopanie w tarczę rzucanie butelkami, kamieniami, przedmiotami, ale poczekajmy na wnioski policjantów prowadzących sprawę … Na skutek działań dwóch policjantów zostało rannych, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

335

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments