O policjancie który zabił 21-latka “on miał fioła na punkcie małolatów-lubił ich tresować” mówią anonimowi policjanci.


8 comments, 2.3k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
Z

bigniew Stonoga zaangażowany w wyjaśnienie sprawy zastrzelenia 21-latka przez policjanta w Koninie, ujawnił kolejne informacje. Dziś spotkał sie z ojcem oraz adwokatami rodziny śmiertelnie postrzelonego mężczyzny

Dosłownie godzin temu pisaliśmy o policjancie, który oddał strzał. Bardzo prawdopodobne, że był przepracowany i pełnił dwie służby pod rząd bez przerwy. Miał wypracowanych kilkaset nadgodzin. Czy w takim razie nie panował nad swoimi emocjami i z zimną krwią zabił chłopaka ?

Policjant który zastrzelił chłopca w Koninie był przepracowany, miał kilkaset nadgodzin, pełnił służbę po służbie.

Jak informowaliśmy ojciec zabitego 21-latka został bez jakiejkolwiek pomocy psychologicznej. Policja nie informuje go o przebiegu śledztwa. Twierdzi, że jego syn nie miał problemów i nie był do tej pory karany. Z informacji przekazanych pełnomocnikom rodziny, zeznań świadka oraz nagrania wideo wynika, że w kierunku 21-latka padł tylko jeden strzał. – Nie było strzału ostrzegawczego, który zgodnie z przepisami powinien paść – powiedział drugi z pełnomocników. Strzał padł w pobliżu placu zabaw dla dzieci.

Najnowsza wiadomość:
Do momentu oddania strzału, Adam nie miał niczego w ręku.
Potwierdza to zapis monitoringu.Prokuratura jest w posiadaniu rejestratora który zabezpieczono mimo, że wcześniej policja zabezpieczyła nagranie z zajścia.
Ja się pytam:PiSowcy! Ziobro !!!gdzie są zarzuty dla zabójcy.

Informacja nr 2 od grupy policjantów:” panie Zbyszku on miał fioła na punkcie małolatów-lubił ich tresować”

Nie było też”woreczka z zawartością białego proszku” blisko zwłok ujawniono zwitek papieru z białą zawartością.Nie ma żadnych dowodów ze papierek miał przy sobie ZAMORDOWANY Adaś.

Łowca pedofilów znów w akcji! Stonoga demaskuje kolejnego pedofila w sutannie

“To jest największa gospodarcza afera w Polsce” – Pis zgarnął 0,5 mld euro Stonoga ujawnia kolejne dokumenty.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

8 comments, 2.3k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
7
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
janusz
janusz
10 miesięcy temu

skoro młody takim aniołem był …to dlaczego uciekał …coś mnie ten artykuł do końca nie przekonuje

Agata
Agata
Odpowiedź do  janusz
10 miesięcy temu

Mnie też nie przekonuje ten artykuł, dopiero monitoring policja zabezpieczyła a wszyscy już wszystko wiedzą. Dla 21 latka koledzy w wieku 15 lat, nic nie zrobił a uciekał, koledzy policjanci negatywnie wypowiadają się na temat kolegi policjanta. Dlaczego policjant był sam, bez drugiego policjanta. Trzeba poczekać na późniejsze informacje.

Zbyszek
Zbyszek
Odpowiedź do  janusz
10 miesięcy temu

Pytam po co policjant nosi pistolet? Jeżeli zachodzą okoliczności użycia winien to zrobić. Dziś rozczulanie się nad postrzelonym czy zastrzelonym jest niedorzecznością. Nikt z zimną krwią do nikogo nie strzela a tym bardziej policjant. Chcemy porządku to należy pewne sprawy uregulować tak aby papuga nie miał szans szukania dziury w całym.

x15
x15
Odpowiedź do  Zbyszek
10 miesięcy temu

Dlatego zwykła policja nie powinna nosić broni. Dopiero kiedy pojawi się niebezpieczny przestępca zagrażający życiu ludzi powinni wezwać przez radio wyspecjalizowane posiłki z bronią. Sytuacje, kiedy policja w sensowny sposób użyła broni są bardzo rzadkie. W UK tak jest i radzą sobie.

Obserwator
Obserwator
10 miesięcy temu

Hmmm… typowa socjotechnika, czy zauważyliście ze na końcu jest napisane imię denata … Adaś . Nie Adam, nie zastrzelony, nie denat …tylko Adaś. To tak jak w telewizyjnej reklamie o głodujących dzieciach w Afryce – używa sie imienia aby wydobyć z oglądającego współczucie do konkretnej osoby bo to dociera do ludzi a nie jakies ogólnikowe sformułowanie. A tak dodatkowo – ucieka to ma cos na sumieniu, niewinny stałby grzecznie podczas legitymowania. Prawo w Polsce jest do dupy !!! Policjant za zastrzelenie uciekającego do paki na 25 lat za zabójstwo a pijany kierowca bez prawa jazdy ktory wjeżdża w przystanek autobusowy,… Czytaj więcej »

Syn Polonistki
Syn Polonistki
Odpowiedź do  Obserwator
10 miesięcy temu

Masz całkowitą rację Adaś który sprzedawał narkotyki 15 lat kom, sam bym chujowi nogi z dupy powyrywał

x15
x15
Odpowiedź do  Syn Polonistki
10 miesięcy temu

Skąd wiesz, że nie jest to linia obrony policjanta? Nożyczki już zniknęły. Woreczek zamienił się w papierek. Gdyby nie monitoring pewnie nigdy sprawiedliwości nie stało by się za dość. Teraz jest szansa.

Syn polonistki
Syn polonistki
10 miesięcy temu

Błagam Poprawcie ten błąd Nie pisze się pod rząd tylko z rzędu
Dzieci w podstawówce się tego uczą “nie pisz pod rząd bo zrobisz błąd, błąd pisz z rzędu nie zrobisz błędu”