fbpx

“Ja was zranię będzie ku**a bolało” Wulgaryzmy i nawoływanie do śmierci wrogów. Marsz antyszczepionkowców na ulicach Katowic


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Zanim oddamy życie to zabierzmy życie naszym wrogom” – krzyczał Olszański. Ulicami Katowic przeszła demonstracja “Wielkiego Śląskiego Marszu Wolności”

Pod hasłami “Stop segregacji”, “Stop zamykaniu Polaków”, “Fałszywa pandemia” i “Zakrzep się”przeszło kilka tysięcy demonstrantów niezadowolonych z obostrzeń związanych z pandemią. Choć organizatorzy deklarowali że jest to manifestacja pokojowa, to nie brakowało na niej osób przebranych w wojskowe mundury. Można było spostrzec faszystowskie znaki na odzieży niektórych antyczepionkowców.

Manifestacja przeciw bezprawiu, czy za bezprawiem?

Demonstrujący uważają za bezprawie segregowanie sanitarne społeczeństwa. Uważają, że osoby niezaszczepione powinny mieć takie same prawa jak osoby zaszczepione. Dobrze, że nie pojawiły się hasła zabraniające oddzielania w szpitalach ludzi chory od zdrowych. Antyszczepionkowcy choć nie lubią aby tak ich definiować, to nie ma innego określenia, może jeszcze antycovidowcy. Stanowczo sprzeciwiają sie i kwestionują skuteczność szczepionek, to jak niby inaczej ich nazywać.

Ta grupa osób nie uważa siebie za oszołomów, twierdzą, że chcą tylko wolności wyboru i rzetelnej informacji. Kwestionują wszystkie obostrzenia, które ich zdaniem łamią prawa człowieka. Jednak nic nie wspominają o prawach osób, które chcą się czuć bezpiecznie i nie chcą kontaktu z osobami, od których mogą się zarazić.

Podczas demonstracji doszło do kilku incydentów wewnątrz protestujących. Padły wzajemne oskarżenia o prowokacje. Wśród tych grup można dostrzec różne obszary interesów. Każdej z nich zależy, aby była bardziej zauważalna od innych. Wszystkie utrzymują się z tak zwanych zrzut, oraz sprzedaży różnego rodzaju gadżetów takich jak koszulki, kubki itp. Im grupa głośniejsza, tym większe przychody.

Olszański usprawiedliwia swoją wulgarność “Ja Was zranię będzie kur..a bolało”

Znany z walki z Żydami, szczepionkami na Covid, wychwalający Łukaszenkę, oraz z wpisów o gwałceniu posłanki i mordowaniu przeciwników bagnetem, Wojciech Olszański przemawiał ku uciesze zgromadzonych tłumów.

Jak się mówi do Was ludzkim językiem wy macie taki odbiornik w organizmie, który zatyka wasze uszy. Więc uważajcie teraz mowię do was językiem ludzkim Wy kur..y, a później będę do Was strzelał, nie dopuście do tego, dlatego że jestem dobrym strzelcem, nie mówię że jestem bardzo dobrym strzelcem, ale są bardzo dobrzy strzelcy wśród nas. Więc Ci bardzo dobrzy strzelcy położą was trupem od jednego strzału . Ja was zranię będzie kur..a bolało – mówił Olszański

Zanim oddamy życie to zabierzmy życie naszym wrogom, polityczne życie i życie takie, które nie należy im się na tej ziemi. Śmierć wrogom ojczyzny -krzyczał na zgromadzeniu Olszański

Ilość wulgaryzmów, jaka pojawiła się dziś w samym tylko wystąpieniu Olszańskiego była przerażająca. Wśród uczestników demonstracji sporo było też dzieci, ale to nie w niczym nie hamowało youtuberowego mówcy. Ciekawe czy służby państwowe będą też takie sprawne jak w przypadku Jerzego Osiaka, który w trakcie koncertu pozwolił sobie użyć kilku wyrazów uznanych za wulgaryzmy.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
retrospekcja
retrospekcja
1 rok temu

pierwszy sort sie odzywa….rzygowinami

zasapana lokomotywa info
zasapana lokomotywa info
1 rok temu

najświerzsze wiadomości z dwutygodniowym opóżnieniem