fbpx

Jakimowicz zawiedziony. Nie przyjęli go na Campus Polska. Jego zdaniem będzie to “niemieckie pranie mózgu”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Duże zainteresowanie w TVPinfo wywołuje nowa inicjatywa Trzaskowskiego. Nadredator Jakimowicz z góry zakłada, że “na szczęście to się nie uda“. Nie będzie niemieckiego prania mózgu – dodaje

Na antenie TVP info zdradził, że chciał sprowokować działaczy ruchu Rafała Trzaskowskiego i zapisać się na organizowany we wrześniu Campus Polska. Gdyby doczytał więcej informacji o “Campus Polska Przyszłości” to dowiedziałby się, że to spotkanie dla młodych ludzi, a nie dla dziadków powyżej pięćdziesiątki. Jego wypowiedź bez redakcyjnych korekt –

Mnie tam zaczęli kasować jak się zgłaszałem na ten Camapus w socjal mediach. Wiecie co no jakby by by ….(przerwał chyba sie zgubił). Na szczęście to się nie uda, przecież to spali na panewce to widać, bo przecież nie ma aż tylu tych swoich partyjnych młodych działaczy wszędzie, żeby się z nim fotografowali .. Rafała Trzaskowski i udawali, że są przypadkowymi młodymi ludźmi, którzy chcą się dowiedzieć czegoś na temat jak uporządkować Polskę. Tego prania mózgu tych młodych ludzi nie będzie , bo to by właśnie robił ten ‘Stiftung’ niemiecki właśnie.

Zniknęło słowo niemieckie

Na uwagę zwraca fakt, że telewizyjny cenzor wykasował słowo niemieckie. Czyżby TVP zawstydziła się opinii swojego czołowego eksperta w wielu dziedzinach. Być może do momentu przyznania funduszy z UE, narodowe media dostały jakieś nowe polecenia?

Jakimowicz nawiązał do tak zwanych udawaczy przypadkowych sympatyków. To właśnie partia rządząca słynie z przywożenia autokarami na wiece wyborcze emerytów pod pretekstem darmowych wycieczek.

Campus Polska Przyszłości – co to jest?

Ma to być pierwsze takie wydarzenie w Polsce, na którym stworzona będzie przestrzeń dialogu dla młodych aktywnych ludzi. Organizatorzy zapraszają wszystkich młode osoby w wieku od 18 do 35 lat, którym zależy na kształtowaniu przyszłości Polski. Kilkudniowe spotkanie będzie podzielone tematycznie. Tematy dyskusji i warsztatów to ; Polska Europa -m Świat, Klimat – Zdrowie, Człowiek i Technologie, Społeczeństwo Przyszłości i Wolności.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments