fbpx

Jarosław Kaczyński ciężko chory


screen youtube
Subksrybuj nas na Google News

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości przyznają, że stan zdrowia prezesa PiS znacznie się pogorszył po ostatnim Tournee po kraju. Jak wynika z ustaleń portalu wpoznianu.pl, Prezes ma obecnie problemy z chodzeniem, a ból znacznie utrudnia mu funkcjonowanie.

Prezes Kaczyński od lat boryka się z problemami z kolanami. W jednym z kolan już trzy lata temu wstawiono mu endoprotezę, ale zabieg na drugim kolanie zostawił na nieokreśloną przyszłość. Okazuje się, że nieleczone kolano daje teraz ostatnio popalić Kaczyńskiemu. Poseł Cymański w rozmowie z portalem Wprost przyznał, że widzi u prezesa problemy z przemieszczaniem się, a ból kolana ma go ogólnie rozpraszać.

OPERACJA PRZED WYBORAMI

Jeszcze przed wyborami prezes PiS ma przejść operację wszczepienia endoprotezy w drugie kolano. Politycy PiS liczą, że dzięki temu ich szef będzie już w pełni sił na same wybory. Jak to jednak wpłynie na samą kampanie wyborczą, która już twa? Czy Jarosław Kaczyński będzie z niej częściowo wyłączony najpierw przez pobyt w szpitalu, a potem rehabilitację? Obecnie nie da się tego wykluczyć.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
26 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Józek
Józek
1 rok temu

zaraz do na wózek wsadzą, jak będzie trzeba to z kroplówka będzie jeździł jak fidel kastro

mitex
mitex
1 rok temu

Nic dziwnego że jego mózg pracuje tak samo jak Putina tylko że on ma jeszcze dodatkowo niedowład ręki

KATARZYNA
KATARZYNA
Odpowiedź do  mitex
1 rok temu

Oraz część mózgu odpowiedzialna za agresję – może by tak przy okazji LOBOTOMIĘ

Topas
Topas
1 rok temu

Zobyczycie, ze jeszcze dojdzie do tego ze beda go nosic w lektyce.

Sova
Sova
Odpowiedź do  Topas
1 rok temu

Optuję za taczkami

antypis
antypis
1 rok temu

No to dziadyga ucieka z pola ostrzału. Teraz będzie chorował i wszystkie boble które wyprodukował w czasie swego rządzenia, myśli że spadną na innych. Tylko go nie zamykać w szpitalach. On musi odpowiedzieć za to co zrobił z Polską.

Klementyna
Klementyna
Odpowiedź do  antypis
1 rok temu

To oczywiste, że musi odpowiedzieć.Przyzwalał i pomagał w niszczeniu POLSKi NASZEJ UKOCHANEJ OJCZYZNY. Już pora dla niego na emeryturę. Są młodzi ludzie prężni , którzy mogą działać .
Ten rząd jest 👽 i ciągle coś dowiadujemy się potajemnie . PiS -owska partia nie jest transparentna. Ich rzady doprowadziły do zniszczenia POLSKi. W POLSCE już nic nie ma, a oni nam piórą mózgi wmawiając jak to Polska się rozwija . Służba zdrowia nie działa a inne działy gospodarki narodowej nie wspomnę co rusza to rozwalą . Same nieudaczniki .

rychu
rychu
1 rok temu

to jest tak, jak za dużo czasu spędza się na klęczkach u Tadzia

Lila
Lila
Odpowiedź do  rychu
1 rok temu

Brawo za wpis.

kasia
kasia
1 rok temu

no to co zyczymy emerytury i w domu kurować sie ,maly remont albo wiekszy bo chata wali sie jakos ,police na posterunki i wracamy do normalnosci….

kasia
kasia
1 rok temu

w domu i zadnych zdalnych….!!!

Tak to jest
Tak to jest
Odpowiedź do  kasia
1 rok temu

To pomyłka, będą procesie do szpitala

bon ton
bon ton
1 rok temu

No cóż , jak już wcześniej wskazywano , pozostanie
mu tylko LEKTYKA !!!

europ
europ
1 rok temu

to wspaniała wiadomość nie dokładnie wyjaśniono chorobę jemu trzeba operować łeb a nie biodro ale lepiej niech zdycha zasłużył na to

Emeryt
Emeryt
1 rok temu

Jakby całe życie nie klęczał to by miał zdrowe kolana.
A teraz nagle wszystko go zabolało . Jak chodziłem do szkoły to przed testem,klasówką itp.też byłem chory.

Last edited 1 rok temu by Emeryt
Zimne mury kościelne odbierają ludziom zdrowie
Zimne mury kościelne odbierają ludziom zdrowie
1 rok temu

Tak właśnie działają cuda wiary w boga zamiast leczyć okaleczają. kaczyński jest znany z religijności kolan nie oszczędzał. Zimny i twardy beton ludzie niszczą sobie stawy w kościele. Niszczą zdrowie ogólnie ponieważ Polskie kościoły to są najzimniejsze miejsca gdzie łatwo dostać reumatyzmu przeziębienie i ogólnie jest to miejsce w którym ludzie myślą jak szybciej wyjść i się ogrzać. Teraz ma nagrodę za pobożność. Warto było ? Oj nie warto.

Tak to jest
Tak to jest

Od kiedy?

Andrew
Andrew
1 rok temu

Za duzo sie modli I kolana nawaliły

Mo ra wiecki do DY MISJI Mo ra wiecki do DY MISJI
Mo ra wiecki do DY MISJI Mo ra wiecki do DY MISJI
1 rok temu

A już myślałem że w Polsce nastanie demokracja staremu zafundują Pavulon i upadnie komunistyczny nierząd PIS i jego religijny kacyk Osama bin Kaczyński vel kulawy powsinoga. Nie można pozwolić żeby komuniści wygrali ponownie wybory. Już mamy w Polsce jesień średniowiecza a po wyborach staremu wyleczą kikuta będzie się mścił dwa 100 razy gorzej. Mo ra wiecki do dy misji !!! Mo ra wiecki do dy misji !!!

Kurka wodna
Kurka wodna
1 rok temu

Jak pamietam już dawno ogłosili,ze jest chowu czy choroba wraca przed kryzysem czy wyborami a ja im nie wierze

Fiona
Fiona
1 rok temu

Jego choroba,jego problem na współczucie nie zasluguje

Gość 1
Gość 1
1 rok temu

Za to co zrobił z Polską powinien łachudra cierpieć do końca swojego nędznego żywota. Żeby mu każdy oddech sprawiał ból, żeby go nawet włosy bolały i sypiący się łupież.

Boli ? To nasyp sobie soli
Boli ? To nasyp sobie soli
1 rok temu

Dlaczego Polską rządzi dziadek na emeryturze i inwalida człowiek z epoki PRL ? Polska potrzebuje główy współczesnego nowoczesnego pokolenia a nie powrotu do epoki PRL, kaczyński to człowiek kształtowany w komunie PRL wychowany przez idiotyczną religijność i elity komuny kościelnej. Wykształcenie zdobył dzięki komunistom i pisał pracę na temat kontroli społeczeństwa i o tym że jest to konieczne i niezbędne narzędzie by kierować masami, typowy komunistyczny język, co oczywiście oficjalnie zostało w jego życiorysie sfałszowane gdy zaczęto o tym mówić. To wszystko co się dzieje obecnie w Polsce to jest dokładnie zdobyte kwalifikacje i wykształcenie Kaczyńskiego jak zniszczyć wolność i… Czytaj więcej »

dyle
dyle
Odpowiedź do  Boli ? To nasyp sobie soli
1 rok temu

a od kiedy on jest dziadkiem? dziad orzechowy

ivan2557
ivan2557
1 rok temu

zdrowie psychiczne dopadło tego typa . Jezdzi po Polsce i gada głupoty jak węgiel brunatny , kalosze palone w piecu nie szkodzą

europ
europ
1 rok temu

mam nadzieję że zdechnie na stole operacyjnym a jeszcze lepiej jak przed operacją powinien być potraktowany jak ci którzy po zaszczepieniu zmarli