fbpx

Ogórek wpadła w szał w trakcie programu na żywo. “Jeszcze raz i pójdę do sądu!”


Subksrybuj nas na Google News

Magdalena Ogórek jest kojarzona z luksusowym stylem życia. Według licznych relacji medialnych, gwiazda TVP dostaje sowitą pensję za stanie na straży interesów rządu i środowiska “dobrej zmiany”. Dzięki temu może sobie pozwolić na regularne bywanie na śniadaniach w jednym z najdroższych warszawskich hoteli, częste podróże po Europie, czy ubrania projektantów z topowej półki. Okazuje się, że Ogórek bardzo nie lubi, gdy jej się to wypomina, bo podczas niedzielnego programu postraszyła sądem Bogdana Borusewicza z tego powodu.

Regularne nabytki ubraniowe Magdaleny Ogórek, jak np. torebka Christiana Diora, wywołują lawinę emocjonalnych reakcji w sieci. Przeciętna Kowalska musiałaby przeznaczyć na takie coś kilka pensji. Pracownicy TVP mają zagwarantowane kosmiczne kontrakty, a Ogórek należy do grupy najlepiej opłacanych gwiazd tej stacji. Podczas, gdy polskie społeczeństwo ubożeje, a inflacja dewastuje domowe portfele, lansowanie się z drogocennymi dodatkami nie może przejść obojętnie.

Jednak była kandydatka na prezydenta z list SLD próbuje za wszelką cenę przekonywać, że jej wysoka gaża to tylko plotka. Gwiazda TVP bardzo nerwowo reaguje, gdy na wizji pojawia się ten temat. Zazwyczaj przywołują go oczywiście politycy opozycji. – Chwileczkę, to teraz ja, bo pan mi tu pozarzucał. To może warto przekazać panu marszałkowi Borusewiczowi, żeby nie kłamał na temat zarobków, a przede wszystkim moich, bo zaraz go pozwę do sądu, jak jeszcze raz to zrobi! – przekazała wyraźnie wściekła Ogórek w trakcie jej autorskiego programu.

Otwartym pytaniem jest to, dlaczego po prostu nie pójdzie do sądu, skoro rzekomo nie jest to prawdą? Przecież miałaby pewną wygraną i mogłaby zamknąć definitywnie ten temat.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Życie pani Ogórek to też lokowania produktu
Życie pani Ogórek to też lokowania produktu
1 rok temu

Ja bym nie przesądzał czy celebryci tej kategorii czyli grubsze ryby i nie tylko nie korzystają po prostu z wysokiego statusu społecznego. Po prostu firmy TVP z którymi mają uowy mogą ja sponsorować na koszt podatników ubierać, karmić, dawać drogie auta przecież to jest lokowanie produktu. Dużo ludzi tak robi po prostu dodatkowo firmy jeszcze im płacą za reklamowanie produktów luksusowych.A jak się mówi wygląd to połowa sukcesu. To jest napędzanie klientów, trendów a osoba publiczna szeroko znana i o której dużo się mówi jest dobrą reklamą także Ogórek wcale nie musi sobie kupować takim osobom agenci przysyłają oferty i… Czytaj więcej »

Art
Art

Aczkolwiek wątpię, żeby słabo zarabiała.

Tajemnice Magdaleny Ogórek
Tajemnice Magdaleny Ogórek
Odpowiedź do  Art
1 rok temu

Magdalena Ogórek była nie tylko mierną i niepopularną celebrytką ale także pracowała m in dla dziennika informacyjnego Do rzeczy, który jest skrajnie konserwatywny propisowski wręcz nacjonalistyczny. Jeśli ktoś sledzi życirysy i dokumentuje lub ma dobrą pamięć szybkko się zorientuje że życiorys M Ogórek podlega nieustannym korektom i jest coraz bardziej krótszy i ocenzurowany. Dokładnie to samo jest z życiorysem Jarosłwa Kaczyńskiego w jego oficjalnym życiorysie zostało zmienione bardzo wiele faktów. Dziś życiorys jarosława Kacczyńskiego to ogólnikowy stek bzdur i dezinformacji. Stało się tak dlatego ponieważ tacy ludzie są po prostu zakłamani i fałszywi. Oni są popularni dzięki temu że ukrywa… Czytaj więcej »

europ
europ
1 rok temu

ogórek wkrótce staniesz przed sądem narodowym i poniesiesz karę jedyną najwyższą

normal
normal
1 rok temu

ogórek to klasyczny pustak

europ
europ
1 rok temu

ogórek przed są ludowy to ciebie naród postawi a potem przed oblicze kata taki będzie twój koniec