fbpx

Je**ć PiS wybrzmiało w Klanie. Jest odpowiedź Telewizji Polskiej


5
Subksrybuj nas na Google News

Na planie sztandarowego serialu TVP “Klan” pojawiło się wyjątkowo specyficzne ujęcie, które przykuło uwagę widzów ze względu na potencjalnie zawarty w nim ukryty przekaz. Kapsułki z kawą ułożone były we wzór odczytywany niekiedy jako hasło “Je*** PiS”. Do tych doniesień odnieśli się teraz twórcy serialu. Według nich “cygaro jest tylko cygarem i niczym więcej”

Jak podaje portal pudelek.pl, kontrowersyjne ujęcie z 3792. odcinka Klanu wyłapali członkowie facebookowej grupy “Beka z klanu”.

Na ścianie w biurze bohaterki wisi szara tarcza czy tablica, a na niej – 8 kulek w dwóch rzędach: w górnym rzędzie 5 kulek niebieskich, a w dolnym – 3 złote kulki. Kulki układają się ewidentnie we wzór 8 gwiazd odczytywanych niekiedy jako hasło “Je*** PiS”.

screenshot

Można tylko domniemywać, że ekipa Klanu chciała przemycić w Telewizji Publicznej ukryty przekaz wymierzony w obóz rządzący.

We wtorek do sprawy odniósł się oficjalny fanpage Klanu na Facebooku, dementując doniesienia o ukrytym przekazie w serialu.

„Czasem cygaro jest tylko cygarem”

– „Czasem cygaro jest tylko cygarem. I niczym więcej.” Te słowa Zygmunta Freuda, twórcy psychoanalizy, kierujemy do osób, które w scenografii wczorajszego odcinka „Klanu” dopatrzyły się ukrytego przesłania – przekazała produkcja serialu.

„ Czasem cygaro jest tylko cygarem. Ja niczym więcej. ”Te Słowa Zygmunta Freuda, Twórcy psychoanalizy, kierujemy zrobić Osób, … Opublikowany przez Klan – oficjalny strona dla fanów & nbsp; Wtorek, 20 kwietnia 2021

– Zapraszamy do uważnego śledzenia kolejnych odcinków naszego serialu. Wkrótce kapsułki kawy wiszące w gabinecie Igora Rutki zamienią się z fusy. I wtedy dopiero będzie można wzbić się na wyżyny mistrzostwa w odczytywaniu znaków i symboli – napisano we wpisie.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
8
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments