fbpx

Jerzy Owsiak ukarany mandatem.


Subksrybuj nas na Google News

Przygotowania do festiwalu Polandrock25 idą pełna parą. Pociągi dzięki samorządowcom i głównemu zawiadowcy już są, teren przejęty, budowa scen idzie pełna parą, toalety dojechały, sponsorzy zapewniają mnóstwo atrakcji, start 1 sierpnia. W tym roku wystąpi sto zespołów na czterech scenach jednocześnie. W wywiadzie dla Gazety Lubuskiej Jerzy Owsiak przyznał się że otrzymał 150 zł mandat, od którego che się odwołać. Sprawa z przed roku.

Jerzy Owsiak odnosząc się do nałożonej kary powiedział –

I sprawa przemówienia do narodu za ostatnie przemówienie do narodu zeszłego roku. Wczoraj przyszedł do mnie wyrok wyrok nakazowy czyli dostałem mandat 150 zł z Sądu w Słubicach, z doniesienia tak zwanego obywatelskiego doniesienia. Ktoś kto doniósł nawet nie był na Festiwalu, to jest już drugi mój wyrok ja uważam, że to jest utwór muzyczny i Piotr Bukartyk się też pod tym podpisuje, razem go tworzymy w stylu chmur a potem jest moja Improwizacja. I tę improwizację jeżeli do słowa padają ja jej nie wiem mówię w sklepie, nie mówię je w tramwaju, nie mówię na ulicy, nie próbuje ten kogoś obrazić. Mówię to jako pewno Inwokacja,

Ponieważ wziąłem na siebie na klatę wyrok sprzed dwóch lat myśląc, że skoro ja jestem skazany za użycie tego słowa, to sądy będą w tym momencie absolutnie przestrzegających tym zasady że wszyscy którzy publicznie że mają tych słów będą karani. Nic nic się nie stało jak sami państwo wiecie, a zwłaszcza polityce pozwalają nieraz nam nieprawdopodobne porównania i szydere mówiąc najprościej. W związku z tym od tego drugiego wyroku odwołamy się.

Nasza nasza nowa kancelaria która nas obsługuje czyli kancelaria mecenas Dubois właśnie się tym zajęła. Nie, nie zgadzam się z tym żebym dostał 150 zł mandatu jako jedyny w Polsce. Chyba, że ktoś z państwa zna jeszcze kogoś, to już nas będzie dwóch, trzech to właśnie za takie wystąpienie których, sceniczne których telewizji przy okazji Stand upów, w ogóle nawet nie stand upów filmów mamy mnóstwo.

W związku z tym mam takie poczucie, że gdzieś ten palec Temidy w tym momencie się skierował wybitnie w moją stronę. Nie zgadzam się z tym. To jest utwór nie nadużywam tych słów. Jestem na scenie przez 3 dni, za ten festiwal odpowiadam swoim nazwiskiem. Jestem osobą prowadzącą jestem anonimem, który z głośnika mówi, – właśnie zespół skończył grać i wchodzi drugi wiecie jak się tam zachowuje, reprezentuje fundacje cały nasz zespół.

W związku z tym takie danie mi tego mandatu bez zdania racji, wyroku po prostu bez nawet konfrontacji, bez nawet próby zapytania mnie co miał autor na myśli, jakąkolwiek, jeszcze raz państwa kuriozalnie, donos jest z policji, czyli z jednej strony jest policjant, tak jakby nie było groźniejszych rzeczy, a drugi jest po prostu anonimowy blogier dla którego jest to sens że, tak powiem bytu i no i tyle będziemy się odwoływali

Pol’and’Rock Festival to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na czterech scenach: Dużej, Małej, Viva Kultura i scenie ASP.
Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
chrum
chrum
4 lat temu

Cytujac; W W wywiadzie dla Gazety Lubuskiej Jeży Owsiak przyznał się … – co to jest? Jakiś bełkot i problemy z ortografią 😀 Radakcja z d..y 😀